Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy muszlim nő leveszi a...

Egy muszlim nő leveszi a hidzsabját annyira hogy lássam a haját ha megkérem?

Figyelt kérdés
szoval kulföldön élek es van egy boltba (Kik) egy eladó lány aki muszlim vagy legalabbis van a fejen ilyen fekete csukja meg fekete ruha a testén na mindegy nagyon szep arca van kivancsi vagyok a hajara meg h ugy hogy nezki megmutatja szerintetek?
2018. jan. 26. 01:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod zavarba hozni?


Egyértelmű, hogy nem veheti le. Felesleges ezzel traktálnod.

2018. jan. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy nem kötelező nekik hordani nincs benne a koronájukba vagymiben nem tudom en utálom a vallási dolgokat. Nem jarnak oda olyan sokan altalaban nagyon kevesen vannak ha vannak akkor sem a kasszánál zavarba jönne?
2018. jan. 26. 01:20
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A vallása szerint NEM veheti le.

Más kérdés annál, aki nem veszi komolyan a vallást.

Általánosságban: ha leveszi neked, akkor valószínűleg mást is megtesz.

Ha meg nem, azt viszont nemi erőszaknak értékeli, és a rokonság e szerint fog eljárni.

2018. jan. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és igencsak zaklatásnak fogja megélni, ha ezzel nyaggatod. Nem véletlenül hordja állandóan.
2018. jan. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Egyébként kb. hasonló a helyzet, mintha egy keresztény nőt kérsz meg, hogy emelje fel a szoknyáját, és mutassa meg a bugyiját.

A különbség annyi, hogy az ő rokonsága nem feltétlenül akar utána megölni téged.

2018. jan. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"én utálom a vallási dolgokat".

Akkor mit akarsz tőle?

2018. jan. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, attól függ te férfi vagy, vagy nő. Ha férfi vagy, biztos hogy nem fogja levenni.
2018. jan. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
semmit nem akarok tőle csak látni a haját :D Most ő kint él ugye németországba. Akkor tulajdon képpen ezzel nem törte meg a vallását elhagyta a szent földjét?lehet márcsak félelemb hordja. Nem irigykedik h másokon nincs? Nyáron meg majd melege lesz
2018. jan. 26. 11:32
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"elhagyta a szent földjét?lehet márcsak félelemb hordja."



Szent földjét? :) Muszlimok meggyőződésből viselnek kendőt nem félelemből. Kérdező, neked fogalmad sincs az iszlámról. Ha muszlimokkal akarsz barátkozni előbb okosodj kicsit.

2018. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
szerintem félelemből.
2018. jan. 26. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!