Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy muszlim nő leveszi a...

Egy muszlim nő leveszi a hidzsabját annyira hogy lássam a haját ha megkérem?

Figyelt kérdés
szoval kulföldön élek es van egy boltba (Kik) egy eladó lány aki muszlim vagy legalabbis van a fejen ilyen fekete csukja meg fekete ruha a testén na mindegy nagyon szep arca van kivancsi vagyok a hajara meg h ugy hogy nezki megmutatja szerintetek?
2018. jan. 26. 01:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

Mert ugye közvéleménykutatást végeztél muszlim nők körében és azt felelték félelemből viselnek kendőt :)

Ahogy mondtam, meggyőződésből viselik, és kizárt hogy levennék a kedvedért. Tanul egy kicsit.

2018. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
mondom szerintem. Nem pedig állítottam
2018. jan. 26. 12:30
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező: mit gondolsz, egy keresztény nő csak félelemből jár szoknyában, és nem csak bugyiban?

Szerinted?

Tudod: nevelés is létezik ám... még ha te ezt nem is nagyon ismered. A nevelés nagyon hatásos tud lenni, ha komolyan csinálják. A muzulmán államokban a lányoknak 10 éves kortól kötelező ez a viselet, és a többség előtte nagyon várja, hogy mikor veheti már fel.

2018. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, ne piszkáld szegényt.
2018. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
84%
Én muszlim vagyok, és sajnálattal olvasom, hogy sokan okoskodnak, pedig nem tudnak semmit.Olvastam azt is hogy kötelező a lányoknak 10 évea kortól hijabot hordani...Ezt hol hallottad?Ez hülyeség.Nincs beleírva a koránba hogy a nőknek feltétlenűl hordaniuk kell hijabot, ezt mindenki maga dönti el.Vannak a szélsőséges muszlimok akik hijab mellé fekete hosszú ruhát hordanak, eltakarják az arcukat hogy csak a szemük látszódjon stb. Ezt sehol nem kéri a vallás, mégis ennyire túlzásba viszik.A kérdésedre válaszolva ha hordja, nyilván ne zaklasd azzal hogy vegye le, csak a haját szeretnéd megnézni.Egy oknál fogva van a fején, azert hogy ne látszódjon a haja
2018. jan. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
70%
na megjöttek a díszmuszlimok :D
2018. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

"ezt mindenki maga dönti el"

Igen.

Olyan helyeken, ahol már nem veszik túl komolyan a vallást.

A többi helyen meg kötelező.

2018. jan. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!