Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Homoszexuális irányultságú...

Homoszexuális irányultságú emberként mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Túl vagyok a harmincon,még sosem volt párkapcsolatom.A felszínen mindenki egy barátkozó,nyitott embert lát,ami szintúgy a természetem része.Ennek ellenére nagyon kevesen tudják,hogy mekkora magány és belső űr van bennem a vágyaim miatt.Tizenévesen sokat imádkoztam Istenhez,hogy szabadítson meg ezektől a vágyaktól.Sajnos azóta is megmaradtak.Azóta olyan szorongásokat okozott már ez,hogy egy idő után befuccsolt az egyébként bár nagy erővel,de kifelé egészen sikeresen (nagyrészt) látszatvilágom.Pszichiáter által felírt nyugtatókat szedek (nem vagyok pszichiátriai beteg!) a szorongásaimra,több pszichoterápiára is jártam,de igazán senki sem segített.Keresem a homoszexualitásból való kiutat,azt is,hogyan tudnék az ellenkező nemem felé mást is érezni sima barátságnál vagy szimpátiánál,de azóta is kizárólag azonos neműek felé vannak ilyen érzéseim.Nem találom mi ebből a kiút és egyre kevésbé látom a perspektívát.Mitévő legyek?:(

2018. febr. 17. 17:11
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/161 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként ha akrsz gyereket és egéséges vagy nem iszol stb. Akkor elvileg le llehet adni a spermádat spermabankba amit késöbb elvileg meg kaphat egy nő
2018. máj. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/161 anonim ***** válasza:
61%
Fogd már fel, hogy nem lehet a melegséget megváltoztatni. Nem lehet! 2 választásod van: vagy boldogtalan leszel egész életedben, vagy tudomásul veszed, hogy neked ez jutott, és bevállalod a meleg kapcsolatot, ha megtalálod, akihez vonzódsz.
2018. máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/161 anonim ***** válasza:
8%

Honnan tudod hogy nem lehet meg változtatni, mert neked nem sikerült azért??? Minden ember más és más az ember képes fejlödni és ha nem kezeli magát melegként akkor lehet hogy iszonyat nehéz de elkel fogadni hogy nem vagy az ez elme is fejben is eldöl azért


Ha be zárnak egy Fiút meg egy lányt egy liftbe akár 1 évre.. Hid el lenne szex Vagy legalább is kötödések lennének

2018. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/161 anonim ***** válasza:
100%

Időpont ma 19:50

Milyen egy gusztustalan, bigott, fundamentalista példa ez? Többek között ezért is utálom a vallásosokat. Mellébeszélés és a bibliahivatkozás az megy, de a racionális gondolkodás az már nem. Undorító.

2018. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/161 Lacás1976 ***** válasza:
28%

93 as Ha össze lennék zárva egy csajjal sokáig lehet leápoltatnám vele a cerkát de közben biztos egy fiúra gondolnék. Olyan ez mint a börtönben ott se meleg mindenki, sokan azért dugják egymást mert nincsenek nők....


A vallás nagyon veszélyes dolog. Biztos hallottatok már az inkvizíció ról majd 1000 éven keresztül égették el máglyán az embereket, és nem csak a boszorkányság volt a vád hanem eretnekség vagy szodómia. Ezt általába elég volt csak valakire ráfogni egy kis kínzás és mehetett is a máglyára.


A vallás csak visszafogta az emberiséget a fejlődésben nélküle egy star trek filmekben látható fejlettségi szinten lenne az emberiség. Tuti nem itt tartanánk.


Nem bibliai idézetekkel kell dobálózni hanem el kéne kezdeni gondolkodni!

2018. máj. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/161 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..


Látod, legalább nem vagy egyedül itt ezzel a problémáddal...

2018. jún. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/161 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Korábban én linkeltem be neked egy videót az idokjelei.hu-ról. Most sikerült A szeretet illúziója c. könyvet megszereznem. Ha érdekel, és küldesz egy emailcímet privátban, el tudom neked küldeni pdf formátumban.

2018. jún. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/161 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat is! 97-es: Rendben,írok privátot.:)
2018. jún. 13. 20:01
 99/161 anonim ***** válasza:

"Pszichiáter által felírt nyugtatókat szedek (nem vagyok pszichiátriai beteg!)"


én meg pszichiátriai beteg vagyok és nem fogok emiatt senkinek magyarázkodni.

ennek is hasonló a társadalmi megítélése mint a homoszexualitásnak, nem kell hirdetni de ez csak egy állapot és kész. a melegség meg nem is betegség

2018. jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/161 A kérdező kommentje:

Nem is írtam ilyet,hogy a melegség betegség.

A pszichiátriai betegségeknek pedig sajnos tudom,milyen a megítélése..Hidd el,hogy ahhoz a kisebbséghez tartozom,akik nem úgy gondolkodnak róla,mint amire utalsz.

Ha a szorongás pszchiátriai betegség,akkor én is pszichiátriai beteg vagyok.Én nem azok közé soroltam,de nem vagyok szakértő.Szóval ami a lényeg,egyáltalán nem volt szándékomban semmilyen pszichiátriai beteget megbélyegezni.

2018. jún. 22. 19:26
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!