Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol van a bibliaban hogy nem...

Hol van a bibliaban hogy nem lehet csajozni?

Figyelt kérdés
Szuleim a vallasuk miatt nem engednek szorakozni se csajozni.en nem ertek egyet a vallasukkal (nem azert nem engedi ezt). 16eves vagyok es meg sose csajoztam epp ezert de ugye dolnek a hormonok stb.

2018. márc. 9. 21:51
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
23%

Sajnos így lesz valaki valláskárosult.

Próbálj elmenni időnként rokonhoz, aki normálisabb.

2018. márc. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, olvasd el Máté Evangéliumában a 6. rész 19. és 20. bekezdést:


19.

Ne gyűjtsetek magatoknak kincseket a földön, hol a rozsda és a moly megemészti, és a hol a tolvajok kiássák és ellopják;

20.

Hanem gyűjtsetek magatoknak kincseket mennyben, a hol sem a rozsda, sem a moly meg nem emészti, és a hol a tolvajok ki nem ássák, sem el nem lopják.


Magyarul mit számít az, ha most nem lehet "csajozni", ha a Mennyben az örök boldogság és megváltás vár? Nem többet ér ezen megváltás bármely lány puncijánál, aminek segítségével kielégíted nemi vágyaidat, majd visszatérsz ugyanazon Földi állapotba, amiben voltál?

2018. márc. 10. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:
Utolso. Szerinted menny van, budha szerint ujjaszuletsz, szerintem meg semmi. Hiaba mondod hogy “orok boldogsag” stb mert abban csak te hiszel
2018. márc. 10. 06:20
 14/53 anonim ***** válasza:
89%

Nincse olyan a Bibliában, hogy nem szabad csajozni. Képzeld el, a Biblia szerint nagyon jó dolog a szerelem, sőt számos helyen a szexre buzdít.

De: A szexnek a házasságban van a helye a Biblia szerint. Viszont ettől még nyugodtan lehet lányoķkal ismerkedni. :)

2018. márc. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
41%

"16eves vagyok es meg sose csajoztam epp ezert de ugye dolnek a hormonok"

Nem a hormonok dőlnek, hanem te kondicionálod fel az agyad, hogy nem bírod ki, hogy ne legyél nővel. Túl sok időd is lehet. Vállalj éjszakai diákmelót, mindjárt rendbe jössz

2018. márc. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
40%
Sajnálom h Magyarországon még itt tartanak, és tönkretennék a gyerekeik életet, jövőjét is egy vallás miatt. Szomorú. Szerencsére még nem kötelező,es nem jár börtön a vallásmentességért,normális életért.
2018. márc. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:

"Hiaba mondod hogy “orok boldogsag” stb mert abban csak te hiszel"

Nem. A Jézus általi örök életben és boldogságban én is hiszek, meg több millió másik ember

2018. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
57%
Képzeld negyvenes a tesom meleg de tisztelettudóbb a nőkkel mint a sok cselédnek ágy betetnek használó hetero. Es nem tettuk utcára,hét éve él boldog kapcsolatban,es nem vonul fel. A teljes család vallás mentes. Nekünk önálló gondolataink vannak. Amugy megnézem manapság ki az aki esküvőig vár, es onnantól is csak a gyerekért fekszik össze.. De azok meg is érdemlik h fújnak a szeretkezés gondolatára is bárki közt.. Otthon még a huszon harmincas felnőttnek is hotelbe kell bujkálni a párjával mert még 4 éves kapcsolatba se aludhatnának együtt. A polgári esküvőt is lenézik a gyerek ott zabi. A család az ahol szeret van és osszetartas,nem a gyerekre kényszeritett vallás. És otthon papir kell a szexhez is,na ezért megy sok naiv nö az első pasihoz, aztán a gyakorin sir h a férje üti veri csalja mert ő megteheti mert férfi. Mondom nem kötelező vallásosnak lenni. Jelents fel mert nem hiszek a szeretet vallásodban,ami élet ellenes, nő ellenes, stb stb.
2018. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
hitteritest nem kertem, es nem is erdekel hogy miben hisztek csak az hogy hol van ez a bibliaban
2018. márc. 10. 11:09
 20/53 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező hagyjad én reggel óta kapom privátban a hittéritést. :D De nem fogják fel,erőszakosak és korlátoltak. :D Ennyi örömük legyen.
2018. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!