Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol van a bibliaban hogy nem...

Hol van a bibliaban hogy nem lehet csajozni?

Figyelt kérdés
Szuleim a vallasuk miatt nem engednek szorakozni se csajozni.en nem ertek egyet a vallasukkal (nem azert nem engedi ezt). 16eves vagyok es meg sose csajoztam epp ezert de ugye dolnek a hormonok stb.

2018. márc. 9. 21:51
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

,,Ez nem igaz, erre már az előző részben válaszoltam. Volt olyan időszak az életemben, hogy hanyagoltam kicsit az imádkozást, és rossz következményei voltak, úgyhogy újra elkezdtem keresni Istent imában, és helyreállított. ”

Tudtommal isten senkit sem buntet azert mert nem hisz benne.

De konyorgom a hitteritest hagyjatok mert nem erdekel

2018. márc. 11. 22:37
 42/53 anonim ***** válasza:

"És ha valaki vigyáz magára, egészségesen és tudatosan él és NINCSEN rossz következménye semminek, arra mit mondasz?

Azt, hogy az isten azért jól meggyalázza majd őt a halála után?"

A kérdésben részben benne is van a válasz. Kicsit pontosítanék, Isten nem gyaláz meg senkit, hanem igazságos ítélettel ítél, és figyelembe veszi az ember szabad választását, azaz, ha valaki nem hisz Őbenne, és nem is akar az Ő jelenlétében élni, akkor Isten jelenlétén kívül fog élni az örökkévalóságban (van pár ilyen hely, pokol, gyehenna, külső sötétség).


"Minden gyermek szép és hosszú házasságot képzel magának tizenévesként, mégis több mint a fele elválik sajnos. Vajon mi az oka ennek?"-kérdeztem.

"Tudod, ez egy érvelési hiba.

Nem mondod ki, de azt sugallod... NEM igaz!"-írod.

Ilyen az, amikor már egy kérdésben is érvelési hiba van! :) Nem sugalltam semmit, költői kérdés volt.

2018. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
Aki polgári házássgba szül az is a pokolra jut?
2018. márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:

"Tudtommal isten senkit sem buntet azert mert nem hisz benne."

Rosszul tudod, nem térítés céljából, csak kérdésre válaszolva:


15

És monda nékik: Elmenvén e széles világra, hirdessétek az evangyéliomot minden teremtésnek.

16

Aki hiszen és megkeresztelkedik, idvezül; aki pedig nem hiszen, elkárhozik.


Az 'elkárhozik' az elég nagy büntetés.

2018. márc. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz lehet igy élni, folyton rettegni és irigyelni mást aki viszont éli az életet.. Mi a gyerekeinket meg se Kereszteltük.. Mi se voltunk meg Keresztelve.
2018. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:

"Aki polgári házasságba szül az is a pokolra jut?"


Nem a polgári házasság a fő baj, hanem a hitetlenség, lásd előző válasz idézetét.

Aki hitetlenül hal meg, azzal nem cserélnék, az biztos.

2018. márc. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
De amig él legalább normálisan él, nem rettegve a semmitől,és fujva arra aki szimplán éli az életet és boldog a saját életében.
2018. márc. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
Amugy a hit nem a vallás,főleg nem a fanatikus. A szomszédom hisz Istenben nem hisz a vallásban főleg nem a Katolikusban,templomba se jár,mert szerinte oda nem hivők járnak ma, hanem rosszindulatú álkeresztények.. Na és ő sose akar tériteni és nem mocskol senkit ki h él. Ez a különbség a hivő és a vallásos között.
2018. márc. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
én sem hiszek a katolikus templomban, egyetértek a szomszédoddal.:)
2018. márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
58%
Élni és élni hagyni,ezt sokaknak kéne gyakorolni,vallásosnak, vallásmentesnek,mindenkinek.
2018. márc. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!