Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol van a bibliaban hogy nem...

Hol van a bibliaban hogy nem lehet csajozni?

Figyelt kérdés
Szuleim a vallasuk miatt nem engednek szorakozni se csajozni.en nem ertek egyet a vallasukkal (nem azert nem engedi ezt). 16eves vagyok es meg sose csajoztam epp ezert de ugye dolnek a hormonok stb.

2018. márc. 9. 21:51
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
0%
Nekem tesóm pl meleg,de elfogadtuk szeretjük,több éves kapcsolat,és még ők is elitélik a felvonulosukat mert miattuk van a sok rossz vélemény. És meleg és b..zi nagyon nem ugyanaz. Isten meg annyit lát h szeretik egymást,Isten lát mindent,a heterókat is ha félrelépnek és hülyének nézik egymást. Én Istenben hiszek valamennyire. A tiltásokban és a vallásban, Bibliában már nem,templomban főleg nem. Papokban végképp nem. Ennyi. Mindenki másképp hisz,és másban,különbözőek vagyunk,el kell fogadnunk egymás vallását vagy nem vallását és sose szabad ráeröltetni senkire pl buddhiszmust a Babtistára. Jehova buddhista,stb stb mindenki önnálóan dönti el. Elsősorban pedig önmagunkban kell hinnünk.
2018. márc. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
Utolsó a buddhisták nem téritenek:D tisztában vannak vele hogy az ő valásuk nem felel meg mindenkinek és nem is akarják megfeleltetni.
2018. márc. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
0%
A tööbi vallás is átvehetné h nem térit. :D Egyéni döntés a vallás.
2018. márc. 12. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!