Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény könyvhöz segítség,...

Keresztény könyvhöz segítség, ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már régebben is gondoltam arra, hogy írnék egy keresztény törrénetet, de annyi lehetőség van! Szeretném, ha segítenétek, elmondanátok, szerintetek mi lenne a legjobb...

- Szólhatna a könyv valakiről, aki megtért, de nehézségei vannak.

- Megtért ember segít megtérni egy ismerősének/barátjának

- Egy szereplő a könyv előre haladtával ismeri meg Istent, és megtér

- ...


Ezek közül szerintetek melyik a legjobb? Legyen benne kicsi szerelmi szál? Ha bármi ötletetek van, bátran írhátok le! Előre is köszönöm annak, aki válaszol, nagy segítség lenne!



2018. márc. 18. 20:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Arra figyelj, hogy bármit is dolgozol fel végül, ne menjen a történet rovására az üzenet, amit át akarsz adni. Rengeteg könyv került a kezembe zseniális témákkal, amikből ki lehetett vola hozni egy kiemelkedő történetet, de végül egy értekezést kaptam helyette kidolgozatlan jellemekkel, logikátlan cseleménnyel és mondanom sem ell, hogy katasztrofális volt a végeredmény.

Az egyensúlyt a legnehezebb megtalálni egy ilyen könyvben, de remélem, neked sikerülni fog. A lényeg: ne akarj túl sokat belezsúfolni, mert ennek csak az lesz a vége, hogy semmit nem tudsz úgy feldolgozni, ahogy akartad. Tartsd szem előtt a mondást, miszerint a kevesebb több.

(Ha egyszer elkészül, keress meg. A fél életem írással töltöttem, építő kritikusknak vagy lelkes olvasónak jelentkeznék. :) )

2018. márc. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!