Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem akarja Isten, hogy...

Miért nem akarja Isten, hogy boldog legyek?

Figyelt kérdés
Furán hangzik, tudom, de ha nem járok templomba, boldogabb vagyok, mint amikor járok. Ha járok templomba egyrészt találkozok olyan emberekkel, akik miatt szomorkodom. Speciel 7 éve vagyok valakiért oda, volt neki barátnője két és fél évig, most azt mondta valakinek, hogy nincsenek együtt, mégis össze-vissza járogatnak. Ezt a srácot gyakran látom, ha misére megyek és nagyon fáj, hogy tudom, hogy én milyen szerencsétlen vagyok, mert nem találok rá senkire. Miséről hazajövök és fél napokat sírok. Ha nem megyek templomba, akkor meg megkapom azt, hogy nem járok. Pár hónapom van még az egyetemből is vissza, de már elfáradtam abba is, a csajok, akikkel lakom kikészítenek, a sok feladat, ami most ránk vár még...
2018. ápr. 8. 12:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Isten megvigasztal, ha kéred. Mást nem is nagyon tesz. Keress egy másik templomot magadnak, és sírd ki magad!
2018. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

# 8 Ajj-ajj, Brónókám, ezért itten téged megégetnek! (XD)


De te meg, Kedves Kérdező, miért csak az iránt az egyetlen srác iránt érdeklődsz? Nameg, ha meg ennyire oda vagy érte, ezt miért nem jelzed neki?

2018. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen helyzetbe voltam mint te másba volt szerelmes de én mégis rengeteget kértem Istent hogy segítsen őt megkapni sírtam is neki(szó szerint :D) még valami ilyesmit is belefűztem az imámba(nem kellett volna)"ha legalább egy kicsit szeretsz engedd hogy együtt legyünk" pontosan már nem emlékszem hogy mondtam. Pár nappal később rámírt beszéltünk blabla...aztán rájöttem miért is nem akarta Isten hogy együtt legyünk.Csak kihasznált és sok fájdalmat okozott nekem.Ja és emiatt az ember miatt vesztem össze két nagyon jó barátommal de hála az égnek a barátaimat visszakaptam a "szerelmem" meg kilépett az életemből mindennap látom de mégsem érdekel nem érzek iránta már semmit örülök hogy vége. Lehet neked is jobb nélküle. Én nagyon hiszek már abban hogy Isten okkal nem engedd valakit az életünkbe.
2018. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Sajnos nem ismered sem Istent, sem a szándékait.

Van agy felületes ismereted, és teszel némely dolgokat Istenért.

Ám a keresztény élet nem erről szól.

2018. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ettől boldogtalanabb már nem sűrűn lehetnék,még ha rossz ember is az illető, legalább megtudnám és ki tudnék szeretni belőle. Miért nem mutatom ki, hogy érdekel, azért, mert barátnője van.
2018. ápr. 9. 07:40
 16/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
mindent el kell tudnod engedni onkent kiveve Istent csak hozza ragaszkodj onkent
2018. ápr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
És mi van, hogyha Isten pont őt szánja társnak neked (és ezért vagy ilyen hosszan szerelmes bele, ezért nem nyílik meg másik ajtó, és ezért vagytok egy templomban)? És Istennek esetleg pont az a terve, hogy egy pár legyetek, de ti nem bírtok egymásra találni?
2018. ápr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!