Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi! Ez hogyan...

Jehova Tanúi! Ez hogyan egyeztethető össze a Bibliával?

Figyelt kérdés
Ma láttam, ahogy a tanú szomszédom öltönyt viselve beül az autójába, majd elment valahova. Ezen mélységesen felháborodtam, hisz a Bibliában azt olvastam, hogy az apostolok mindenhová gyalog, szekérrel, esetleg hajóval mentek. Egyes vallásokban miért szabad akkor autót vezetni, ha az apostolok nem tették?

2018. máj. 5. 20:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
40%

Még válaszra sem méltatlak. Ha többet megakarsz tudni Jehova Tanúiról, tanításukról és mit miért tesznek, keresd fel a hivatalos weboldalukat, és ott mindenre választ találsz. Ne légy lusta az oldal böngészésére.

Link: [link]

2018. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
75%
Sokat erőlködtél, mire ezt a nagyon szellemes kérdést megszülted?
2018. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
66%
(Az én válaszom miatt ne a Tanúkat szidd, még csak vallásos sem vagyok.)
2018. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy, mint az, hogy az internet segítségével megosztottad ezt a rendkívül fontos kérdést :D
2018. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
56%

Vidiripi


Az apostolok nem használtak tömegközlekedési eszközöket sőt telefont sem.

De hűtőt, TV-t, mosógépet, fűnyírót sem. Ja és nem volt cipzár a ruhájukon meg nem gáztűzhelyet vagy elektromos sütőt sem.

És én nem tudok olyan Jehova tanúról de még csak olyan hívő emberről sem aki ezek közül legalább egy dolgot ne használna.

Használni meg azért szabad a technikai eszközöket mert kitalálták őket a kreativitást is Isten adta az embernek.

S mindezeket úgy írom hogy én nem vagyok az Őrtorony szervezet tagja!

2018. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
63%
Néha azért felüdítő tud lenni egy ilyen troll kérdés. :)
2018. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Csak azon gondolkodtam minap, mennyi provokatív álkérdés van itt fent. "Ki találta ki a Háromságot" "Miért találták ki a Háromságot" "Hol ír a Biblia a tisztítótűzről". Ezek színtiszta provokációk, és sokszor 20 oldalakon keresztül próbálnak téríteni. Egy ilyen kérdés igazán nem tesz nagy kárt a többi mellett :)
2018. máj. 5. 23:30
 8/35 anonim ***** válasza:
85%

Akkor jobb lenne, ha mindenki csak ilyen kérdéseket tenne fel. :)


Én sem szeretem, mikor több száz kérdésen keresztül hívják fel a figyelmet arra miért hülye a másik vagy épp gyilkos és ezáltal a Sátán szuper agymosott katonája.:/

2018. máj. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
19%

"Ki találta ki a Háromságot" "Miért találták ki a Háromságot" "Hol ír a Biblia a tisztítótűzről". Ezek színtiszta provokációk ...


Nocsak kérdező! És ha valakinek tényleg fontos kérdések ezek, mert szeretné tudni az igazságot? Tudod a Bibliában is az van, hogy "szellemmel és igazsággal kell Istent imádni". Mi abban a rossz akkor, ha érdekel a valódi igazság is a sok okoskodó, önjelölt hittérítő véleménye helyett - és itt most nem éppen Jehova Tanúira gondoltam?!

2018. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Az autó a mai kor szekere.(Nem vagyok JT)
2018. máj. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!