Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi! Ti ellenzitek a...

Jehova Tanúi! Ti ellenzitek a tetoválást?

Figyelt kérdés

Van egy kicsi tetoválásom, de nem vagyok vallásos. Azért érdekel a kérdés, mert több ismerősöm is Jehova Tanúja. Mielőtt csináltattam, próbáltak is lebeszélni, mert rossznak tartják. Érdekelne, hogy minden Jehovás így látja?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. máj. 18. 15:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
87%
Már az ókori görögök idejében is létezett, de amúgy a tetoválás ennél sokkal régebbi dolog. Úgyhogy azt gondolom, hogy ha a Biblia még azt is leírja az Ószövetségben, hogy hova kell kulázni, ill. mit kell csinálniuk a menstruáló nőknek, akkor valószínűleg lenne benne valami konkrétum arról, hogy ne tetováltass. Erről ennyit..
2018. máj. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
A kulázásròl mit ír?
2018. máj. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
82%
#22, azt, hogy a táboron kívül szarjunk. De ez arra vonatkozik, amikor a zsidók sátortáborokban éltek, és higiéniai okai voltak. A tanúk meg angol wc-be kakilnak, ők nem tartják be a Biblia tanítását.
2018. máj. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Magam sem vagyok nagy tetoválás párti, de amit

# 11 írt, a "LOL XD" a javából! :D

2018. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
32%

#19 Ha csak annyit mondasz, hogy nem érdekel az nem ugyan az minthogy ne keressenek többet. Persze tedd hozzá, hogy írjanak fel, akkor már csak egyértelmű lesz. Ha nem, akkor tényleg magára vethet aki még utána odamegy.

Megfogalmazhatod tahón, meg kiirhatód tahón is a lényeget az már csak téged fog minősíteni.

2018. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, A 3Mózes 19:28 ezt írja.

Ne vagdaljátok be a testeteket halott miatt, és ne tetováljátok magatokat.

Itt többet olvashatsz erről: [link]

2018. jún. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Azta. Csak a tetoválás szóra kerestem rá és már itt is a szektásokat látom, nem elég, hogy hetente kaparásszák az ajtómat a szektakönyvvel a kezükben. Vasárnaponként a szektatóriumotokban mormolgassatok inkább szépen, csendben! Amennyi energiát fordít ez a sok hülye a hittérítésre meg a koldulásra, már atomfizikus lehetne mindd, akkor lenne érrelme az életeteknek.

Nyugodtan tetováltass bármit, olyan, hogy isten nincsen... Szard le

2018. jún. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 idigo válasza:
En hiszek egy Teremtöben de nem Jehova szinten. Van tetovalasom (nem is egy) es ezeket nem azert csinaltattam, hogy masokat megbotrankoztassak, hanem azert mert nekem tetszik. Ha valaki ezen megbotrankozik azoknak üzenem, hogy fussanak meg egy kört a Bbliaval a honuk alatt : Ne itelj, hogy ne iteltess!!! Akkor napozni se feküdjek ki , mert Isten feher bört adott nekem en meg szandekosan bebarnitom (napon egetem) ergo szandekosan eltorzitom amit " Ö" adott...ugyanmmaaa..es mi van a sminktetkoval meg hena rajzokkal? azok eltünnek...szabad vagy nem?
2018. okt. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!