Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik Krisztus előtt haltak...

KZitus kérdése:

Akik Krisztus előtt haltak meg. Nekik mi a (van? ) reménységük?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről?

Tudtok arról, hogy mit ezzel kapcsolatosan a Biblia?



2018. máj. 28. 08:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

9-es hszóló

Nem sok választást hagytál :-)

De miért gondolod, hogy a TE választásod a helyes(az én részemre is)?

2019. jan. 2. 16:19
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves Zitus!


Szerinted több választási lehetőségünk van?

A Biblia nem ismeri a közép utat.

Vagy elfogadod hogy Jézus Krisztus Úr,vagy vissza utasítod,és akkor marad a magad választotta istentisztelet ami zsákutca,és nem egy személyes kapcsolat a Teremtő Istennel,Jézus Krisztussal.


A Lukács ev. 11:23. „Aki nincs velem” [ho mé ón met’emú], azaz nem az én oldalamon áll, az „ellenem van” [kat’emú esztin], „mert aki nem velem együtt gyűjt, az tékozol” [kai ho mé szünagón met’emú szkorpizei].


Összefoglalva, Jézus szellemi hatalmakat győz le, embereket szabadít meg: aki nem vele együtt munkálkodik („gyűjt”), hanem ellene ágál, az az ellensége, de azok ellensége is, akiket Jézus az ő ellenállásuk miatt nem tud megmenteni .


ui:a 9-es,szép napot!

2019. máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

12-es

Nagy szerencsém, és gondolom sok más embernek is, hogy nem Te határozod meg kiket támaszt fel Krisztus, Jehova erejével. mennyivel nagyobb szeretet van a Teremtőnkben!: "Jézus így válaszolt neki: „Nem mondtam neked, hogy ha hiszel, látni fogod az Isten dicsőségét?” Elvették hát a követ. Jézus pedig felnézett az égre, és ezt mondta: „Atyám, hálát adok neked, hogy meghallgattál! Igaz, tudom, hogy mindig meghallgatsz. Ezt csak az itt álló sokaság miatt mondtam, hogy elhiggyék, hogy te küldtél engem.” És miután elmondta ezeket, hangosan ezt kiáltotta: „Lázár, jöjj ki!” A halott férfi ekkor kijött..." János 11:40-44

Ne mondjál senki fölött ítéletet, és ne ítéld meg senki hitét, hiszen nem kaptunk Jehovától, sem Kisztustól erre sem jogot, sem felhatalmazást. Bízd ezt kérlek az igazságos Itélőre, mert ő nem a szeme látása szerint ítél, ő ismeri a szív emberét.

2019. máj. 20. 19:04
 14/14 anonim ***** válasza:

Már elnézést ,de nem engem kritizálsz ,hanem a Teremtő Istent Jézust! Hiszen én csak Őt idéztem.


Na mindegy ,legyen a te hited szerint.

2019. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!