Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Engem miért nem segít meg az...

Engem miért nem segít meg az Isten?

Figyelt kérdés
A nagymamám minden este szokott imádkozni és az elmondása szerint mindig megsegíti az Isten. Én csak néha, ha tényleg szükségem van rá, mégse segít meg senki. Nekem is mindennap kéne?
2018. jún. 20. 19:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nagymamám is hitt ebben. Kegyetlenül és magányosan halt meg.
2018. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
"Kegyetlenül és magányosan halt meg" - ez valahogy így történt az Ács Fiával is.
2018. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

(1János 5:14, 15) 14 És mi azzal a bizalommal vagyunk iránta, hogy bármit kérünk is az akarata szerint, ő meghallgat minket. 15 Továbbá, ha tudjuk, hogy meghallgat minket bármivel kapcsolatban, amit kérünk, akkor tudjuk, hogy meglesznek nekünk a kért dolgok, mivel kértük azokat tőle.


Ha a kérésed, nem egyezik Isten szándékával, akkor azt nem teljesíti, vagy másként fogod megkapni, mint ahogy gondolod.


"csak néha, ha tényleg szükségem van rá,"

A nagymamáddal mindig szoktál beszélgetni, vagy csak ha szükséged van rá?

A válasz megadja a kérdésedre a feleletet.

2018. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
#12 ő is demens és önző volt?
2018. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
63%
szabad neked is foglalkozni ezekkel Luciferi, nem kell itt játszanod a hülyét
2018. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, a nagymamád mit válaszolt a fenti kérdésedre?
2018. jún. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mert nem létezik. Én olyanban nem hiszek amit nem láttam saját szememel, majd ha látom elhiszem."


Akkor te nem hiszel a Hold túlsó oldalában és a gravitációban sem és még kismillió dologban. Rossz lehet neked. Azt se hiszed, hogy voltak ük ük őseid is:( Azt sem hiszed el, hogy édesanyád szült. Semmit:(

Azt hiszed, hogy a Nap éjjel megsemmisül, és reggel a semmiből újra születik, mint valami főnix madár. Sorolhatnám ...

Nem hiszel a logikában, a filozófiában és semmilyen szellemi dologban, még a gondolkodásban sem. Még abban sem hiszel, hogy nem hiszel abban, amit nem látsz, mivel ez egy gondolat, ami láthatatlan

2018. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
mert imádkozik mindennap
2018. jún. 21. 14:49
 19/19 anonim ***** válasza:
Neked is mindennap kell imádkoznod, de ne feledd: Isten csak akkor segít, ha akar, és nem feltétlenül úgy, ahogy te akarod, hanem úgy, ahogy ő akarja. Van, hogy szemét módon direkt nem segít, mert azt akarja, hogy te birkózz meg a problémáddal, egyedül.
2018. jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!