Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha teljes szívemből gyűlölöm...

Ha teljes szívemből gyűlölöm istent, és az életemet, akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
2018. júl. 22. 21:56
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
2018. júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Ozmium42 ***** válasza:
Gyűlölöd Istent, mert nem vagy szép? Gyere, sírj a vállamon.
2018. júl. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Kamasz vagy, majd kinövöd.
2018. júl. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Mész a pokolba. Ez mind addig így lesz, míg meg nem tisztulsz (halál szelleme), attól ami benned ezt a mérhetetlen gyűlöletet adja ki magából minden olyan dolog felé ami az élet.
2018. júl. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%

Isten mindent elvett tőled? Wow. Legalább lőttél vele egy szelfit, miközben leszedte rólad a cuccaidat?

Vagy mégis, milyen módon sikerült arra a következtetésre jutnod, hogy Isten csinált veled ilyet?

2018. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
100%

Isten szabad akaratot adott nekünk, embereknek. Nézed, hogy más milyen boldog, amíg Te itt szenvedsz. De ha szabad akaratod van, akkor miért ne lehetnél Te is boldog?

A legnagyobb bajod az, hogy nem hagyod el a múltat, és nem szerzel magadnak örömöt, hanem inkább ostorozod magadat, hogy milyen rossz is neked. Fordíts hátat minden rossznak és próbálj megbékélni elsősorban magaddal.

A kinézeted? Haha. Láttál már fogyatékkal élő embert? Ő vajon hozzád képest, hogyan néz ki? Mégis ők a világ legboldogabb emberei, mert felfedezik az örömöt mindenben.

Te erre ne lennél képes? Kötve hiszem azt!

Isten elvett tőled mindent? Te ezt mondod.

De a százszorosát adja neked vissza, ha követed.

Mi van, ha téged így tesz próbára, hogy mennyire vagy erős, és méltó, hogy a Mennyországba kerülj? (Ez csak egy gondolat)

De ne utáld Őt. Ő miatta van minden szép. A rossz máshonnan is jöhet...

A végére egy személyes tapasztalat.

Tőlem is "elvett" sok mindent az élet. De ritkán kérdeztem meg, hogy MIÉRT?, mert tudtam, hogyha követem azt az utat, amit kiszabott nekem az Úr, akkor abból csak jó fog kisülni a jövőben.

Légy erős, kitartó! Légy boldog!

2018. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
88%
Bírom az ilyen motiváló tanácsokat. :) Boldogtalan vagy? Légy boldog! Szomorú vagy? Ne legyél! Gyenge vagy? Légy erős! Köszike. :)
2018. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
85%

Hát haver,te sem Istent nem ismered ,sem az életedet!

Na most akkor mi lesz?

2018. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"Ha teljes szívemből gyűlölöm istent, és az életemet, akkor mi lesz?"

Szerencsére Isten felülemelkedik az érzéseinkből fakadó butaságainkon. Az igére hallgass, ne az érzelmeidre.

2018. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"az utóbbi néhány évben nem gyűlöltem Istent, és semmi se változott."

Ha az Újszövetség alapján élsz türelmesen, akkor a maga idejében jön az áldás. Nekünk kell Istenhez igazodni


"hiába rombolom magam semmi hatása"

Sajnos lesz hatása. Amit vetsz, azt aratod. Hosszútávra is gondolkozz

2018. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!