Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az ateisták folyton azt...

Az ateisták folyton azt szajkózzák, hogy Isten létezésére nincsenek bizonyítékok. Miért arra talán vannak, hogy nem létezik?

Figyelt kérdés
Nem veszekedni szeretnék, csak fúrja az oldalamat a kíváncsiság, hogy mik a bizonyítékok.

2018. aug. 2. 09:58
1 2 3 4 5
 21/47 A nép hiteője ***** válasza:
0%

Aki ateista annak megrendul ettol a hite xd



[link]

2018. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

No most látom, hogy elfogadod, hogy ez egy hit.

Akkor mit keresel olyan hitvitákban, ahol egy ilyen kérdés, hogy "mi a bizonyíték isten létére?" előjöhet? Mert nem gondolom, hogy random emberek mondogatják ezt az utcán melletted elhaladva.

2018. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%

#21

Ilyeneket vajon miért nem csinálnak valódi orvosok dokumentációja mellett?

2018. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

"Ha azt állítom, hogy a nagyságos Spaghetti Monster teremtette a világunkat, akkor te erre mit mondasz?


Kérlek bizonyítsd a Spaghetti Monster nem létét.


Ez úgy működik, hogy te állítasz valamit, akkor neked kell bizonyítékot szolgáltatni. Hiteles bizonyítékot!

"

Nem tudom bizonyítani a nemlétét. Most attól, hogy Spagettiszörnynek hívod a teremtőt, még nem változtatsz a témán. :D És miért kéne bizonyítékot szolgáltatnom ahhoz, amiben hiszek. Én egy szóval nem mondtam, hogy állítom, azt mondtam, hogy HISZEM. Érted?

2018. aug. 2. 14:11
 25/47 anonim ***** válasza:
88%
Igen-igen. Utólag láttam, hogy elismered, hogy ez ténylegesen hit. És reagáltam is rá :)
2018. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A nép hiteője ***** válasza:
8%

A csoda csak jel.

Ha Isten nagy felhajtast akarna akkor meg is csinalna, mint ahogy neha meg is teszi de ettol meg hinni kell benne ugyanugy.

2018. aug. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A nép hiteője ***** válasza:
0%
Ja most nezem: "valodi orvosok". xd
2018. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%

#21. Aki ateista az további kérdéseket tesz fel.

Ha ennyi meggyógyítani valakit, akkor miért vannak még betegek Spanyolországban, vagy tudomisén hol készült a videó?

És hol a többi csodatevő, a többi országban?

Én annyit láttam a videón, hogy taperolta a lábát, aztán felállt. Ez kb. vásári mutatványnak megfelel, de legalább jól szemlélteti, mennyire hiszékenyek az emberek.

2018. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

"Akkor mit keresel olyan hitvitákban, ahol egy ilyen kérdés, hogy "mi a bizonyíték isten létére?" előjöhet? Mert nem gondolom, hogy random emberek mondogatják ezt az utcán melletted elhaladva."

Isten létére NINCS bizonyíték. Már többször leírtam. Legalábbis kézzelfogható, nektek ateistáknak megmutatható bizonyíték nincs rá. Viszont, arra sincs, hogy Isten nem létezik. Érted? Nekünk hívőknek spirituális bizonyítékaink vannak Isten létére, amik nektek ateistáknak NEM bizonyítékok. Nem valószínűsíteni kell Isten létezését csupán el kellene ismerni, hogy tudományos szemmel nézve arra a kérdésre, hogy "Létezik Isten?" a válasz az, hogy " Nem tudom."

2018. aug. 2. 14:30
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

#26

Szóval semmi bozonyítékod nincs a jelenet valóságosságára, egy olyan klippnél, amelyhez hasonló kamushow-kat nagyon régóta folyamatosan készítenek.

Nekem ennyi elég is.

2018. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!