Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az ateisták folyton azt...

Az ateisták folyton azt szajkózzák, hogy Isten létezésére nincsenek bizonyítékok. Miért arra talán vannak, hogy nem létezik?

Figyelt kérdés
Nem veszekedni szeretnék, csak fúrja az oldalamat a kíváncsiság, hogy mik a bizonyítékok.

2018. aug. 2. 09:58
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Az ész jogán, ami nyilvánvalóan nem mindenkinek a sajátja.
2018. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Ööö, pardon? Aki nem hisz a bolygók meg a csillagok létezésében, az legyen kedves elhagyni a Világűrt.


Szörnykutatók pedig vannak:

[link]

2018. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

Én azt állítom, győzködök mindenkit, hogy van egy szemüvegem, ami átvolágítja a nők öltözetét.

Te azt mondod, hogy nincs olyan.

Én igen, van!

Hogy vége legyen a vitának, nekem kell megmutatni, hogy van, vagy neked, hogy nincs?

2019. márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
miútán semmi sem bizonyítja a létezését, minden a nemlétezését bizonyítja!
2019. jún. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
0%
Csak nezz szet a Foldon micsoda kreativak Isten teremtmenyei: a gyonyoru viragok, kimagasodo hegyek, oceani elovilag, az ember mukodese, stb.. ilyen magatol nem johet letre, kell Valaki, ami megteremtette ezeket. Es ez a Valaki nem mas, mint Isten.
2019. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt mondom,hogy léteznek sárkányok erre természetesen nincs bizonyítékom viszont nem is lehet megcáfolni. Isten létezése ugyanúgy mint a sárkányoké egy megcáfolhatatlan dolog. És attól még mert valami megcáfolhatatlan attól még nem biztos,hogy igaz is!
2020. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Ha Istent említesz, az a keresztényeké.

Az pedig (kivételesen) bizonyítható, hogy nem létezik.

2020. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!