Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívő ember számára létezik a...

Hívő ember számára létezik a generációs átok?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne hogy ti hogy látjátok,és mi a véleményetek erről.Hívő emberek válaszait várom.

2018. aug. 3. 19:56
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
Miféle alapokra gondolsz?
2018. aug. 3. 22:04
 22/55 anonim ***** válasza:
36%

A 18-as gyönyörúen levezette neked a dolgokat,nem véletlenül köszöntem meg neki+ ehhez én javasoltam még Dereck Prince könyvet. Mind ezek után te még mindig megkérdőjelezel mindent.

Vetted a fáradságot, és megszerezted a könyvet? hogy utána tedd fel a kérdésedet? vagy csipőből elútasítasz mindent.

2018. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:

"A 18-as gyönyörúen levezette neked a dolgokat,nem véletlenül köszöntem meg neki+ ehhez én javasoltam még Dereck Prince könyvet. Mind ezek után te még mindig megkérdőjelezel mindent".


Igen a 18-as válasz egy nagyon érthető és tartalmas és hasznos válasz volt.De én akkor sem gondolom azt,hogy a hívő ember számára létezik a generációs átok szóval hogy a szüleink vagy a nagyszüleink bünei miatt nekünk kell szenvedni keresztényként,miután Jézus Krisztus megváltását elfogadtuk.Még akkor sem gondolom azt,hogyha vannak néhányan akik ezt hirdetik.

2018. aug. 3. 22:18
 24/55 anonim ***** válasza:
64%

"Vetted a fáradságot, és megszerezted a könyvet?"

Miért kéne megvennie a könyvet? Ki ez a Dereck, valami orákulum? Hidd el, hogy nem mindenki hitgyülis és a hitgyülin kívül is vannak keresztények, nem is kevés.


"Miféle alapokra gondolsz?"

A hitgyülis alapokra gondol. Sajnos ők sokszor az Újszövetség fölé helyezik az Ószövetséget, pedig az Ószövetség már felbomlott Krisztussal, aki egy új szövetséget kötött az egész emberiséggel. Aki akar, bárki csatlakozhat ehhez. Már nincsenek zsidók és nem zsidók, egyedül Krisztusban hívők (vagy nem hívők) vannak.

2018. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
28%

24 Dereck Prince a XX-XXI.század Isten legnagyobb prófétája volt az egész világon. Keresztények milliói, hanem milliárdja nőtt fel a tanításán, és éli sikeres keresztény életét. A könyv amit ajánlottam abszolút Bibliára épül.


Hát ennyit a szövegedről.

2018. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:

Ezékiel könyve31/29

Ama napokban nem mondják többé: Az atyák ették meg az egrest, és a fiak foga vásott el bele.

30

Sőt inkább kiki a maga gonoszságáért hal meg; minden embernek, ki megeszi az egrest, tulajdon foga vásik el bele.


Itt Ezékiel próféta prófétál az újszövetségi időkről.Isten már Jézus halála és feltámadása előtt tudtára adta az emberiségnek hogy nem kell majd a gyermekeinek hordoznia a felmenőik(szüleik,nagyszüleik)bünét.


Ez például egy ószövetségi Ige.

2018. aug. 3. 22:33
 27/55 anonim ***** válasza:
36%
26 Kevered a szezont a fazonnal. Ennyi.
2018. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
Jeremiás könyve 31/29-30 volt nem Ezékiel 31/29-30
2018. aug. 3. 22:36
 29/55 anonim ***** válasza:
36%

ugyan az a véleményem mint a 27-be.


Minden jót.

2018. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:
Vagy azt gondolod,hogy ha Jézus Krisztusban a büneink bocsánatát megkaptuk,csak azok a bünök nem lettek nekünk megbocsátva amit a felmenőink,a szüleink és a nagyszüleink követtek el?
2018. aug. 3. 22:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!