Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Én csak azon gondolkodom, ha...

Én csak azon gondolkodom, ha létezik az a jóságos, igazságos Isten, mit követhették el hogy nem tudok boldog lenni?

Figyelt kérdés
Ha létezik, miért nem segít hogy legalább tudjam merre van a helyes út?
2018. aug. 6. 07:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, még akartam két bibliaverset leírni, csak előbb elment a válasz.


Préd.7:3

"...mert az orczának szomorúsága által jobbá lesz a szív."


Zsoltárok 37:4-5

"Gyönyörködjél az Úrban, és megadja néked szíved kéréseit.

Hagyjad az Úrra a te útadat, és bízzál benne, majd ő teljesíti."

2018. aug. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Az előző alapján ez a te utad, hogy boldogtalan légy. Ez a te életed értelme.
2018. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
#20: Ez nagyon szép lenne, de ez nem működik automatikusan. Az, aki nem bízik emberben, könnyen lehet, hogy a nehéz helyzet hatására az Istenbe vetett bizalmát is elveszíti, mivel nem tapasztalja meg, hogy Isten segít rajta, amikor ő már nem tud semmit sem tenni magáért.
2018. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szia, boldognak neked kell lenned. Keresd azt, amitől boldog lehetsz, és akarj boldog lenni, különben nem leszel az, soha az életben!
2018. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
#23 Lehet félreérthetően fogalmaztam. Tudom hogy az emberi kapcsolatainkhoz szükséges a bizalom, és azt is tudom, hogy Isten sokszor emberek által segít vagy erősít meg, vagy mutat utat egy-egy nehézségben, fontos döntéshelyzetben. Arra akartam célozni a korábbi válaszomban, hogy elsősorban ne az emberektől várja/kérje a segítséget, a reményt, a szabadulást a problémákból, hanem Istenben bízva. Mondjuk ehhez szerintem kell némi tapasztalat is, amelyeket már átéltünk Vele, amik megerősítettek és a jelen helyzetben is erőt adnak. A Kérdező nem tudom hol tart a hitéletében, hisz azt írta "ha létezik..".
2018. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
" Boldogok, akik tudják, hogy szükségük van Istenre, mivel övék az egek királysága"- Máté 5:3
2018. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!