Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan kerjem Isten segitseget...

Hogyan kerjem Isten segitseget egy dontes meghozatalaban?

Figyelt kérdés
Volt mar valaki aki segitseget kert ilyen teren es Isten segitet valamilyen modon?
2018. aug. 24. 20:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kedves 51%-os agymosott,nagyon bírom,hogy te azonnal feltételezed mindenkiről,aki csak idejön,hogy nincs kapcsolatban Istennel. Tudom,te hiú vagy és jó azt hinni,hogy csakis egyedül te vagy helikopter,hogy te mindenkibe belelátsz,hogy te f***a gyerek vagy,hát nem törném le a szarvad,de szólok,hogy tévedsz,ha ezt hiszed.
2018. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mondom ezt úgy,hogy nem hiszek -nem,köszi,nem kell a károgásod arról,hogy ezért most aztán Isten mennyire nem áll velem szóba,meg,hogy meg se hallgat,mert nem érdekelsz-,ráadásul pont a magadfajták miatt. Úgy vettem észre,hogy "keresztényként" a legkönnyebb beképzeltnek lenni. Van egy hatalmas lény,aki megalkotta az egész Univerzumot és vagy te,egy kis porszem és ti ketten kapcsolatban álltok. Tudom,ez baromi jó kis önbesülést ad,de azért 2 percre próbálj már meg leszállni a Földre és nem lenézni egyből mindenkit,mert te húdekapcsolatbanvagy az Istennel. Biztos erről is ma hallasz először,de nem te vagy a világon egyedül keresztény. Nem baj,legalább ma 2 új dolgot is tanultál.
2018. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!