Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » El szoktad olvasni Jehova...

El szoktad olvasni Jehova Tanúi válaszait, vagy csuklóból lepontozod?

Figyelt kérdés
2018. szept. 3. 14:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindig, mert van, amikor azt látom, hogy újra és újra ugyanazt a hülyeséget vagy hazugságot másolják be a weboldalukról, amit már ezerszer megcáfoltak. Ilyenkor azonnal piros kéz megy.
2018. szept. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Rachel Warner ***** válasza:

" Előző, mikor láttál olyan hozzászólást a pünkösdi-karizmatikus mozgalom bármely képviselőjétől, hogy mások írását másolta volna ide szándékosan forrásmegjelölés és idézőjel nélkül, mintha a sajátja volna? "


Pünkiéktől én se láttam,de pl Adventistáktól igen.

Kérdező,valszeg most csúnyán le leszek ezért pontozva (csak a tanúkkal ellentétben én éppen letojom a százalékokat) de tudod van az a pont,amikor már annyiszor eljátszották veled ugyanazt,annyiszor megmutatták a foguk fehérjét,annyira tudod,hogy mást már nem érdemes várni tőlük,hogy igenis lepontozod egyből,ha meglátod,hogy tanú,mivel semmi újjal nem rukkol elő a másolgatáson vagy mások köpködésén kívül.

2018. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem olvasom el es nem is pontozgatok altalaban tovebb gorgetek. xd
2018. szept. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
49%

#10


„Mi megelégszünk annyival, hogy elmondjuk a véleményünket, de senkit nem korlátozunk a jogai gyakorlásában”


Akkor miért van az, hogy a hitgyülit kritizáló (nem trágár) hozzászólások vagy internetre feltett videók legtöbbször rejtélyesen eltűnnek?


Megértem én, hogy „csak elmondjátok a véleményeteket”, de amikor a ti véleményetek már szinte gyűlöletbeszéd és uszítás (pl a bálványimádó katolikus egyházat a fasiszták alapították, a jobbikosok mind neonácik, a muszlimok célja a terrorizmus stb), akkor ott már érdemes elgondolkodni.

2018. szept. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!