Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol lehet vallást váltani?

Hol lehet vallást váltani?

Figyelt kérdés

Kisgyerek koromban kereszteltek meg a szüleim. Ha most választhatnék vallást, nyilván nem a kereszténységet választottam volna. Akkoriban nyilván nem nagyon voltam még tisztában ezekkel a dolgokkal. Sosem éreztem magam annyira közel a kereszténységhez. Mostanában elég sokat kutatok az iszlám témakörben. A jövőben az Emirátusokban szeretnék majd dolgozni, valamint Mekkába is el szeretnék jutni majd egyszer, így "hitetlenként"be sem engednének még a városba sem. Nagyon érdekel ez az egész kultúra és egyre közelebb érzem magam hozzá, nem úgy mint a kereszténységgel kapcsolatban. Egy vallást sem vetek meg, ne essen félreértés, mindegyiket tiszteletben tartom. Na és Magyarországon érne társadalmi megkülönböztetés emiatt?

(Az muzulmán vallás megvetőinek válaszát nem várom.)



2018. dec. 4. 18:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ahha, tehát már egy hivatalos iszlám oldal se jól tudja, mert nem egyezik a te véleményeddel, amit leírtak. De ugye én hazudok, mint írtad korábban...
2018. dec. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hajra neki, egy percet se varj, ugorj fejest az iszlam gyonyorusegeibe.

Az a beke vallasa amint gondolom mar elmitettek neked.

Egy pillanatot se varj, meg ma csatlakozz.

2018. dec. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%

"Ahha, tehát már egy hivatalos iszlám oldal se jól tudja, mert nem egyezik a te véleményeddel, amit leírtak. De ugye én hazudok, mint írtad korábban..."


Akkor mutasd meg hol írja a Korán. Ha nem tudsz ilyet mutatni, hazug vagy.

2018. dec. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem az én dolgom értelmezni a Koránt, erre ott vannak az iszlám megfelelő emberei, akik behatóan ismerik mind a Koránt, mind a későbbi hagyományokat. Ha ők ezt írták, miért vádolnám őket hazugsággal, mint te engem?
2018. dec. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Bárki bármit írhat.

Annak kell bizonyítania aki az állítást tette, vagyis neked. Ha nem tudod bizonyítani, akkor hazug vagy. Javaslom előbb nézz utána, és csak ezt követően nyilatkozz.

2018. dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én áttért muszlim vagyok. Ha kérdésed van írj nyugodtan.


Különben bemész a mecsetbe, elbeszélgetnek veled, hogy miért döntöttél így stb és tanuk előtt kimondod a shahadat


Én kendőt is hordok, néha megnéznek meg csodálkoznak, hogy magyar vagyok de többnyire mindenki kedves volt eddig. Semmilyen attrocitás nem ért

2018. dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
54%
Kerdezo, ha kamasz vagy akkor szerintem varj kb 5 evet egy ilyen ugrasig.
2019. jan. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!