Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Innen ki fogadja el az abraham...

Innen ki fogadja el az abrahami "vallásokat" teljes jogú vallásként?

Figyelt kérdés
Én például egyiket sem fogadom el teljes jogú vallásként , mivel 99% történet, monda, lopott . Én például Ásatruar vagyok és engem irritár az hogy ezek az arab félszigetről származó össze ollózot hit ben hívő emberek , ellopták az ünnepinket és még ők mondják hogy a mi ősi vallásaink pl:Forn Sidr(új néven Ásatru) , druidizmus stb ..Csak össze ollózott baromsáogok.. Csak én tartom ezt iszonyatosan nagy pofátlanságnak? Vagy más sem fogadja el "teljes jogú" vallásként őket? Csak én vagyok a múlt és a bosszúvágy rabja ezen tére?? Válaszokat előre is köszöm

2018. dec. 21. 22:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
63%
Az "ábrahámi vallások" törzsi vallások, melyek jogi eszközöket használva politikai és gazdasági célok elérése érdekében jöttek létre. Ez a probléma velük. Gyakorlatilag emberiségellenesek, mivel egy törzset támogatnak a teljes emberiséggel szemben.
2019. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!