Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért érzek ürességet és az...

Miért érzek ürességet és az Istentől való távolságot, mialatt a Károli G. Bibliát olvasom?

Figyelt kérdés

A célom az volt a Biblia olvasásával,hogy közelebb kerüljek Istenhez, de ezt én nem érzem, miért van ez így?

Alapjába véve római katolikusnak vagyok megkeresztelve, de évekkel ezelőtt kiábrándultam belőlük, most nemrég voltam egy református gyülekezeten, de ott sem éreztem a Szent Lélek jelenlétét. Miért lehet ez?



2019. jan. 10. 16:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Milyennek ha hagynàd a bibliát és helyette egy másik szent könyvet olvasnal. Pl a korànt, vagy a tóràt. Hátha azzal közelebb erezned magad valamelyik teremtőhöz. Remélem nem beszélek butaságot
2019. jan. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy például a Szentírás első 5 könyve maga a Tóra, kicsit hülyeséget beszélsz.
2019. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!