Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi, vagy más hozzáér...

Rachel Warner kérdése:

Jehova tanúi, vagy más hozzáértő ember megmagyarázná ezt?

Figyelt kérdés

Tényleg nem értem,azt eddig is tudtam,hogy a tanúk szerint nő nem imádkozhat együtt a férjével,csak az "áment". Viszont a napokban láttam egy tanútól,hogy a 144 ezer "társKIRÁLY" között lesznek nők is. Most totál összezavarodtam,ha egy nő még imát sem mondhat a férje jelenlétében,mert szerintük az már sérti a férfi főségét,akkor hogy lehetne uralkodó? A saját családjában szinte kuss a neve,de több millió ember fölött meg uralkodhat?

Nem vagyok vallásos és félreértés ne essék,hímsovi se,mivel én is nő vagyok,de tényleg szeretném tudni,hogy mégis akkor mi alapján van ez így kitalálva és hol a határ akkor,ameddig egy nő elmehet,mert most valaki vagy rabszolganő,vagy királynő,nagyon nem mind1.



2019. jan. 25. 17:52
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Vidiripi


"Nem èrdekelsz mert amièrt ez az oldal van,egy betüt sem irtàl."


Ezzel most magadat akarod becsapni vagy engemet? :) :)


"Ha mègis èrdekel a nyelvtan ès irodalom menj arra az oldalra."


Mint ahogyan írtam is ezen az oldalon foglalkoznak nyelvtannal!


"Ugyanis a 29 bejegyzèsedben hàrom hiba van,ugy,hogy van amièrt ostorozd magad."


Nem ostorozom magamat!


Van kérdésem! Hol található az a rész a Bibliában ,amely szerint egy nő nem imádkozhat hangosan a férje jelenlétében?

2020. jan. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

31.Azèrt elègè beteges vagy.

Mièrt nem hagysz bèkèn?Irj valamit a bibliábol a főkèrdèssel kapcsolatosan?

Ha kèrdèsed van a GYIK szabálya szerint mièrt nem kèrdezed főkèrdèsben?

Nem ismered a GYIK szabályait?

Annyira szimpatikus vagyok neked?Te nem vagy nekem szimpatikus!

2020. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Vidiripi


"Mièrt nem hagysz bèkèn?"


Te miért írsz a kérdésekhez?

Azt írtad hogy: "Èn ismerem a dolgokat..."

Nekem nem úgy tűnik hogy ismered a dolgokat! Reagálok arra amit írsz. Főleg az ilyen kijelentéseid miatt mit ez is: "A tanúk vezetőtestületèt megkèrdőjelezed amikor gondos ès hossz vizsgálat során van kiválasztva Biblia alapján."

Ez egyszerűen nem igaz!


"Annyira szimpatikus vagyok neked?Te nem vagy nekem szimpatikus!"


És mi köze van ennek a szimpátiához? Azt sem tudom hogy ki vagy nem is ismerlek. Hogyan lehetnél szimpatikus? Gondolkozz már ezen el!

2020. jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!