Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Segitett mar valaha rajtatok...

Segitett mar valaha rajtatok isten? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Imadkoztatok mar valaha azert hogy bocsajtsa meg a buneiteket?? Hogy erzitek megbocsajtotta? Torteneteket várok...

#Isten #bunmegbocsajtas
2019. febr. 9. 15:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Minden megtért és újjászületett (azaz nem kultúr-) keresztény imádkozott a bűnbocsánatért a megtérésekor, és azt érezte, hogy a bűnei meg lettek bocsátva.:)
2019. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Akkor bocsátja meg, ha őszintén megbánod, meggyónod, elvégzed a kiszabott büntetést, feladatot, és az áldozással magadhoz veszed az ostxán keresztül Isten test~t.
2019. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
4%

Nincs szükségem rá, hogy egy olyan személy ítéljen el, akihez gyakorlatilag semmiközöm nincs.

Ha bárkitől bocsánatot kellene kérnem csak olyantól kellene, akit valóban megbántottam és akivel szemben valóban hibás vagyok.

2019. febr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó te beteg vagy. Mondtam már itt párszor.
2019. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat, de nem arra voltam kivancsi hogy mikor bocsajt meg isten meg hogy mit kell tegyek hogy megbocsajtson.

A kerdesem az volt hogy segitett e mar rajtatok vagy kertetek e mar hogy bocsajtson meg...

2019. febr. 9. 16:52
 6/18 anonim ***** válasza:
Az kizárt dolog, mert nem tudom.
2019. febr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

Teherautó vezetőként dolgozom egy számomra új munkahelyen. Van egy rakodóm,egyszerű ember gyenge aki könnyen ideges lesz,és olyankor káromkodik. Néha rám is rám ragad.Na meg egyedűlálló padi vagyok. Szüleimmel is néha zsörtölődöm. Megbántom őket.

Munka közben volt nem egyszer árú sérülésem hanyagságom miatt. (Beszakadt a tejföl fóliaja,kipukkadt a salátás zsacskó,kiszakadt a liszt cukor). Mindig átvették az árút ,sosem kűldték vissza sérűlés miatt,akkor jegyzőkönyv levonás a bérből.

Nehezen ismerkedem,de sokszor rosszúl bánok a párommal. Ezért elhagytak kétszer is,mégis kaptam új esélyt az Istentől.

Irták gyónás áldozás dolgot.

Szerintem az őszinte megbánás és ima is elég egy darabig. Minden nap vétkezünk,de nem minden nap tudunk gyónni. Ha jol tudom kis bűnnél havi (3havi?) 1, Nagynál rögtön ajánlott a gyónásból.

2019. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%

Igen, segített. Nem is egyszer, mindig segít, ha megfelelően kéred, és türelmesen vársz, és annak megfelelően is élsz.


Csak az egyiket emelném ki, ami hatalmas változás volt az életemben, bár nem kértem nagyot. Rettenetes életem lett, miután fiatalon megöszvegyültem, bár addig sem volt fenékig tejfől, és a családi körülményeim, a megélhetésem és a mindennapjaim is rémálmokban zajlódtak.

Egy alkalommal amikor már nem bírtam tovább, a szokásos imádkozásom ezúttal kétségbeesettebben szólt, és hasoncsúszva mondtam el érzéseimet, és kértem a segítséget. Annyit kértem, hogy vigyen el ebből a környezetből, mindegy hogy mi lesz az, de tudom, hogy a megoldás jó lesz bármi jön is Tőle.

Egy hónappal később, a megoldás úton volt, méghozzá az, amit a legkevésbé sem gondoltam.

Egy velem azonos korú Férfi, aki a hitben testvér , udvarolni kezdett, és a korunknál fogva, nem vártunk, jópár hónap elteltével feleségül kért. Évek teltek el, és bár maradtak némely problémák az előző helyről, ahol éltem, de a jelenlegi boldog életem, ellensúlyozza azt, amit még azért át kell élnem. Minden hálámat, és köszönemet, amit nem fogok soha teljesen kifejezni, azóta is megköszönök Égi életadómnak, Jézus nevében.

2019. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
Ha meggyonom a bűneimet, és tudok áldozni,akkor mindig érzem Isten jóságát és megbocsájtását.
2019. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 0 száza-lékos ***** válasza:
Sokszor kértem már a segítségét, de egyszer sem segített igazán. Mindig elintézte annyival a dolgot, hogy megismertetett velem pár vallási közösséget meg néhány spirituális tanítót, aztán magamra hagyott. Ettől persze nem oldódtak meg a problémáim, mert megmutatta ugyan, hogy hogyan kell(ene) halászni, de nem adott hálót, hogy én is halászhassak.
2019. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!