Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mikorra tervezi Isten a...

Mikorra tervezi Isten a "menekedést"?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen ige:

"Kimenekedik a nyomorúságból az igaz."

Hét éve nyomorúságban vagyok,nehéz elviselni...már már elkezdtem gyülölni Istent,pedig Istenfélő ember vagyok.

Hogyan gondolja ezt?miért nem tesz valamit?

Hát nem látja,hogy már azt sem tudom lassan elhinni,hogy létezik.

Mindenható és mégis hagy besz@arásíg kínlódni.

Megvárja míg meggyűlölöm teljesen kínomban?

Vagy,hogy gondolja ezt?



2019. febr. 20. 17:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem "menekülés" lesz az, magyar fórumon írjunk magyarul.

A Szentírás szerint az ember legnagyobb nyomorúsága a bűn és Krisztus a bűnből kínál megváltást. Isten nem ígérte a Szentírásban, hogy aki Őbenne hisz, az majd milliomos lesz, nem fog majd rajta betegség, stb... Jézus Isten Fia, még sem volt Júdea leggazdagabb embere, a kereszten pedig olyan kínhalált halt, amilyet nem sok ember élhetett át. Pedig ő velünk ellentétben bűntelen volt. Sőt sokszor a hit maga után vonta a szenvedést, gondolj a korai századokra, amikor vére üldözések közepette kínozták és ölték meg keresztények ezreit. Vannak országok, ahol manapság is ez vár rájuk. Kereszténynek lenni nem jelent könnyű életet. Viszont Krisztusba vetett bizodalmunk alapján boldog örökéletet jelent.

2019. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Értem!

Akkor sem fer tőle,hogy muszáj élni,holott így nem akarok.

Nem szép tőle,hogy rám erőlteti az életet.

2019. febr. 21. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!