Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Homoszexualitás keresztény...

A Homoszexualitás keresztény ellenes? Isten szemében bűnnek számít?

Figyelt kérdés
[link]

2019. febr. 22. 21:03
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
91%

"Én csak segíteni akarok ezeken az embereken és ha milliárdos lennék akkor csinálnák ilyen szex kabinokat ahol ilyen embereket gyógyítanák"

Szexkabinokat? Na lebuktál te álkeresztény. A szexkabinjaid semmivel se számítanak kisebb bűnnek a Szentírás, mint a melegek közti szexuális kapcsolat.

2019. febr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
A 23-as válaszban a Kérdező nyilvánvalóvá tette, hogy TROLLKODIK.
2019. febr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:

Kérdező:

"25# valószínűleg igen vagy legalábbis biszex lennék de én inkább megölném magam mint hogy b ..zi legyek."


No látod, a melegek is pont így vélekednek. Egy részük biztosan képes lenne "megváltozni", vagy legalábbis biszexként élni egy ilyen "szexuális terrort" követően. Más részük meg inkább öngyilkos lenne, pont ugyanúgy érezvén, mint te éreznél ilyen esetben. Ezt egyébként a statisztikák is alátámasztják, csak az USA-ban évente kb. 5000 meleg fiatal kísérel meg emiatt öngyilkosságot, mert a környezete nem elfogadni, hanem megváltoztatni akarja a nemi irányultságukat.

De ha te így éreznél, akkor miért várod el, hogy más emberek ne így érezzenek? Ha te inkább öngyilkos lennél, mintsem megváltoztasd a nemi identitásod, akkor miért gondolod, hogy más emberek nem választanák inkább az öngyilkosságot? Miért akarnád az emberek egy részét szándékosan öngyilkosságba hajszolni, miért lenne ez jó neked? Miért lenne ez jó bárkinek is?


"Már az is baj hogy segíteni akarok az embereken?"


Nem, nem ez a baj. Ha segíteni akarsz a melegeken (mondjuk azt sem értem, hogy miért akarnál kéretlenül segíteni olyan embereken, akik egyáltalán nem is kérnek az ilyen jellegű segítségedből), azt azzal teheted meg, hogy nem akarod rájuk kényszeríteni a saját nemi irányultságodat. Ők teljesen jól érzik magukat melegként, kiegyensúlyozott és boldog, termelékeny életet tudnak élni, ha te el tudod ezt fogadni, és nem akarod megváltoztatni őket. Ez a legnagyobb segítség számukra, nem az, hogy akár erőszakkal is rá akarod venni őket olyan dolgokra, amit nem akarnak.

Mellesleg, a Bibliában is van egy olyan passzus, hogy "A pokolba vezető út is gyakran jószándékkal van kikövezve". Hiába akarsz nekik jót, ha nem a helyes utat választod, akkor a vélt jószándékoddal pokollá teheted embertársaid életét.

2019. febr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:

A Szexkabin nem jelenti azt hogy perverzió vagy ilyesmi,valahogyan szaporodni kell az emberiségnek és csak úgy tud szaporodni ha szexel.

A sima heteroszexuális szex az még nem bűn.

A Biblia sem említette meg hogy az olyan szex ahol egy kisbaba képes megfogani az bűn lenne.

2019. febr. 23. 11:04
 35/51 A kérdező kommentje:

33# engem az idegesít hogy a meleg emberek be beszélik maguknak hogy a Homoszexualitás nem betegség és tök normális dolog.

Na jó legyen úgy hogy elfogadom azt hogy nem betegség de azért ne mondjátok már azt hogy normális dolog az ha két férfi egymás végbélnyílását piszkálja a péniszével az nem arra lett kitalálva hanem arra hogy a nőnek a puncijába behatoljon és megtermékenyítse a nőt.

2019. febr. 23. 11:11
 36/51 anonim ***** válasza:
91%

"A sima heteroszexuális szex az még nem bűn."

Minden szex bűn, ami házasságon kívül történik. Jézus azt mondta, hogy aki bűnös vággyal asszonyra tekint, már vétkezett. Szerintem először neked kéne megtérned, neked kéne megváltoznod, majd ha te már hívő keresztény lettél, akkor próbálj másokon segíteni. Persze akkor se ilyen sátáni módon, mint most tervezed. Így te sem öröklöd Isten országát.

2019. febr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%

"A Szexkabin nem jelenti azt hogy perverzió vagy ilyesmi,valahogyan szaporodni kell az emberiségnek és csak úgy tud szaporodni ha szexel."


És szerinted hová a túróba kéne még mindig szaporodnia az emberiségnek? Nem pont a túlnépesedés okoz (vagy még pontosabban a túlnépesedésre vezethető vissza) egy egész sornyi probléma, ami jelenleg az emberiséget sújtja? Bőven túlszaporodik az emberiség anélkül is, hogy te melegeket akarnál heterová téríteni, akkor meg mirefel ez a nagy igyekezet a részedről?

2019. febr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

"33# engem az idegesít hogy a meleg emberek be beszélik maguknak hogy a Homoszexualitás nem betegség és tök normális dolog."


Kérdező, engem meg az idegesít, hogy te bebeszéled magadnak hogy a homoszexualitás betegség és nem normális dolog. Kettőnk közül viszont te vagy az, aki meg akarja szabni embertársainak, hogy hogyan éljenek és hogyan nem, mit érezzenek és mit ne. Te vagy az, aki rájuk akarja kényszeríteni a nézeteit, nem én.

2019. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%

"Na jó legyen úgy hogy elfogadom azt hogy nem betegség "


Helyes. Ha te nem normális dolognak tartod, hogy egy férfi egy férfiba lehet szerelmes, az a te dolgod. Ha ezt nem normális dolognak tartod, akkor ne csináld, és nem lesz semmi probléma sem veled, sem a melegekkel, a káposzta is jóllakik meg a kecske is megmarad. Ilyen egyszerű a dolog :)

2019. febr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:

Ha nem féltek Isten haragjától akkor b..ziskodjatok vidáman viháncoljatok mint egy csintalan csikó életetek végéig , aztán majd megbánjátok még hogy mit hagytatok ki a sok gyönyörű nőt.

Elsem tudjátok képzelni milyen gyönyörű érzés egy nővel szexelni főleg amikor egyszere élveztek el.

Én maradok a lányoknál.

2019. febr. 23. 11:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!