Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha döntened kellene arról,...

Ha döntened kellene arról, hogy téged vagy Jézust feszítsenek keresztre, akkor kit választanál és miért?

Figyelt kérdés
Ha téged, Jézust és Barabást is felszegeznének, akkor kinek adnád a legnagyobb és legkisebb szöget?

2019. ápr. 21. 00:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Jézust mert akkor senkinek sem esne baja.
2019. ápr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
28%
Akkor mondanám hogy "Krisztus disznófejű szent lelke, rohadj meg Auschwitzban!" És Jézust választanám.
2019. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
51%

"nem értem miért ne lenne reális, hogy önmagamat válasszam. Nincs bennem semmilyen ösztön, hogy magamat védjem. Én boldogan mennék, ha mehetnék."


Na, aki ilyet ír, annak kívánom, hogy valami elmebeteg tényleg szögezze fel egy keresztre.

2019. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Kösz. :D
2019. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Az ilyenek egy sima pofontól is beszarnak, nem kell hozzá keresztrefeszítés.
2019. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
tömegbol itt senki sincs aki Barabast elengedné?
2019. ápr. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Rachel Warner ***** válasza:
36%
62%-os,ha te keresztény vagy,akkor csak gratulálni tudok,megtapsolhatod magad. Ha te meg ennyire odavagy a kínzásért,miért nem rohansz és feszítteted meg magad te? Végülis ez egyenértékű egy kis pofonnal,ahogy írod,egy kis szúnyogcsípés,menj,mutass példát nekünk hitvány gyáva halandóknak.
2019. ápr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Rachel Warner ***** válasza:
0%
Szerintem szimplán csak idealizált dolog ez,hogy van aki még örömmel is menne,ha élesben lenne,nem olyan biztos az az öröm. De attól még nem kell ilyen aberrált módon viselkedni és kínhalált kívánni a másiknak. Ez olyan téma,minthogy megvallod-e a hited akkor is,ha kivégeznének érte. Verhetik a mellüket sokan,hogy meghalnának,de szerintem a fele behúzná a farkát,amit megértek,mert emberekből vagyunk,csak nem értem,hogy akkor minek áltatja magát azzal,hogy ő más.
2019. ápr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!