Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek azok, akik néhány...

Szerintetek azok, akik néhány éve felháborodva irkálták, hogy "Je suis Charlie", most hol vannak, amikor célzottan a kereszténység ellen követnek el merényleteket húsvétkor?

Figyelt kérdés
Most miért nem változtatják meg a profilképeket és írják pl. azt, hogy "I am a Christian", így állva ki a Srí Lankán történt támadások ellen tiltakozva?

2019. ápr. 21. 14:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
59%
Az érdekelne hogy te KONKRÉTAN mit segítesz? Vagy annyi a nagy lázadásod, hogy kiírsz egy kérdést a gyk-ra?
2019. ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Alex Fly ***** válasza:

Talán mert nem reklámozzák magukat Faszbúk-posztokkal meg holmi zsöszvisarliságokkal, hanem csendben teszik a dolgukat...

Attol, hogy nincs tele minden azzal, hogy ki mit csinál, még nem jelenti aztb hogy nem történik semmi. Sőt az igazi munka csendben marad...

2019. ápr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én nem is érzek dühöt csak sajnálatot irántuk. Pontosabban akkor érzek dühöt, amikor az emberek az ilyen tragédiát úgy kezelik, hogy "21. Században ideje eltörölni a vallásokat, meg na már megint a vallások miatt van".

Különben mielőtt valaki hozzámvágja hogy álszent vagyok elmondom, hogy a christchurc-i muszlimokat is épp ugyanúgy sajnáltam. Megrendítő a gondolat, hiszen én is vasárnap délelőtt templomban voltam, és mindenki aki volt el tudja képzelni, hogy milyen szörnyű, amikor egy közösségben Istenhez imádkozol, és valaki belép, és elkezdi halomra ölni az embereket 😔

És valaki ebben is csak az alkalmat látja, hogy kritizáljon.

2019. ápr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!