Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hivok! Ti hogyan viszonyultok...

Hivok! Ti hogyan viszonyultok a transznemu emberekhez?

Figyelt kérdés
Amikor valaki nem megfelelo testel szuletik.
2019. ápr. 23. 20:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
41%

Minden embert szeretni kell, ezt tanította Jézus,

viszont amit tesz, vagy ahogy él, Isten elvei ellen,azt nem kell szeretni.

Inkább segítségre van szüksége, Jézus és az első keresztények, segítségére siettek azoknak, akiknek szüksége volt, ilyen esetekben. Nem könnyű változtatni, de nem is lehetetlen. Isten nem kér olyat amit nem lehet megvalósítani, minden akarat kérdése, és a fejben dől el.

2019. ápr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 jdfGabrella ***** válasza:
100%
Nem ítélem el őket.
2019. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
20%
Én jól szórakozom rajtuk, mint egy humoristán. Mert ugye elég nevetséges hatás, ha valaki férfiként nőnek akar látszódni vagy fordítva. De még azon nem gondolkoztam, hogy miért teremti Isten az ilyen embereket, amikor egészségesnek is teremthetné, de az is lehet, Isten is szeret szórakozni.
2019. ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Rachel Warner ***** válasza:
Érdekes,hogy te beszélsz belelátásról #mirőlszól,holott egyetlen mondatomból regényt tudtál írni,még mielőtt megvártad volna,hogy válaszoljak. Azért írtam oda,mert a kérdés a hívőknek szól és nehogy azzal jöjjön a kérdező,vagy bárki az én kommentem miatt,hogy ilyenek a vallásosak. Ugye,ennyit arról,hogy ki mit lát bele dolgokba.
2019. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Rachel Warner ***** válasza:
Szóval ezzel a hamis elemzéseddel jól szembepisáltál a széllel,mert ezzel most pont magadat vagy magatokat jellemezted,hogy egyetlen mondat alapján,amiből jóformán semmi nem derült ki,nulla rálátással hogyan tudtok csípőből ítélkezni. Gratulálok,tényleg,meg a 100%-odnak is,amit szereztél vele. Nem mintha a százalék érdekelne,csak furcsának érzem,hogy a személyeskedést ennyire értékelik az emberek.
2019. ápr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Rachel Warner ***** válasza:
Azt sem tudom,hol mértem össze bárkinek bármilyen tulajdonságait,komolyan elmehetnél írónak ezzel a fantáziával. Hiszen pont hogy a hívők válaszoltak,hogy nemigen fogadják el a transzneműeket és éppen azon akadtam meg,hogy ők le voltak érte pontozva. Ha ilyen mélyen óhajtasz valakit elemezni,akkor legalább rendesen olvasd el,amire reagálni próbálsz.
2019. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Rachel Warner, azzal indítottál, hogy nem válaszoltál a kérdésre, de érdekesnek tartottad a hozzászólásokhoz képest szerinted történő lepontozást. Enyhe túlzással így fogalmaztál "...mindenki a fekete földbe van belepontozva..." holott ez semmi ahhoz képest ami más kérdéseknék megy.Itt egyáltalán nem lett mindenki a fekete földbe belepontozva, te mégis mindenkire ráhúztad ezt. Aztán kérdéses még kinek szólt szerinted ez a megjegyzésed ha nem az eddigi válaszolóknak, hiszen csak ők állítottak olyat hogy elfogadják: "Hú,de elfogadóak vagyunk,ugye? Csak nehogy valaki mást merészeljen gondolni."

Ha szerinted mindez tőled nem volt szándékosan provokatív, akkor úgy tűnik tényleg csak te vagy helikopter, és elnézèst kérek tőled, te nem hívő!

2019. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Rachel Warner ***** válasza:

Esetleg azoknak,akik lepontozták azokat,akik nem fogadják el? Tényleg ennyire nehéz gondolkodni? Te beszélsz túlzásról meg provokálásról,mikor mindkettőt te csinálod? Eszem megáll,hogy mekkora baromságokat írsz te igazhitű....

Lovagolj még mindig azon,hogy le merészeltem írni,hogy én mi vagyok,ezzel megint a saját s*gged alatt fűrészeled a fát,mert te oltottál le egyből,hogy én ezzel többnek tartom magam,holott az összes kommented alapján te tartod magad felsőbbrendűnek a kis hiteddel,mert úgy írogatsz,mintha nekem szégyellnem kéne a hitetlenséget és le sem szabadna írnom. Még arra sem méltatsz,hogy értelmezd az első kommentemet,amivel még a hívők véleménye mellett próbáltam kiállni. Gondolom azért mirőlszól a neved,mert te majd bazira megmondod,hogy mire gondolt a másik. Na,lássuk,erre milyen költeményt fogsz kitalálni,már kíváncsi vagyok!

2019. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Rachel Warner ***** válasza:

" Aztán kérdéses még kinek szólt szerinted ez a megjegyzésed ha nem az eddigi válaszolóknak, hiszen csak ők állítottak olyat hogy elfogadják: "Hú,de elfogadóak vagyunk,ugye? Csak nehogy valaki mást merészeljen gondolni." "


Megpróbálom elemi szinten elmagyarázni: a hívőknek szólt a kérdés. A hívők (gondolom azok,mert ők voltak megszólítva és nem jelezték a kommentjeik alatt,mint én,hogy ne lennének azok) válaszoltak,hogy furának tartják a transzneműséget,vagy nem fogadják el. Ez le lett pontozva. Én a nagy liberális mindenkitfogadjunkel pontozóknak szántam a kommentem,hogy annyira nem elfogadóak,ha az ellenvéleményt lehúzzák. Így már elég világos? Csak mert betűzve már kicsit hosszú lenne,így is többet magyarázkodtam,mint amennyit érdemelnél az ítélkező,gúnyolódó,rosszindulatú stílusod miatt.

2019. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Rachel Warner ***** válasza:
És nem,nem gondolom,hogy helikopter lennék,de ha megengeded,akkor azt azért jobban tudom,hogy én mit írtam meg mire gondoltam,mint te.
2019. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!