Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hivok! Ti hogyan viszonyultok...

Hivok! Ti hogyan viszonyultok a transznemu emberekhez?

Figyelt kérdés
Amikor valaki nem megfelelo testel szuletik.
2019. ápr. 23. 20:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Sokszor leírtam miért ez a nevem. Legyen neked igazad, van mikor én is belátom hogy felesleges, szerintem mindkettőnk válaszából egyértelműen kiderül ki ítélkezett ki felett.
2019. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Rachel Warner ***** válasza:
Igen,látszik,hogy te jöttél nekem. Tudod,nem ott kezdődik,hogy visszaütöttem.
2019. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Rachel Warner ***** válasza:

" Legyen neked igazad "


Ezt meg még mindig nem értem,hogy miben lenne igazam,vagy esetleg nekem? Mivel egész eddig arról vitáztunk,hogy hogy értettem a kommentet,amit leírtam. Tehát itt nincs olyan,hogy én igazam,vagy te igazad,itt csak tények vannak,hogy ha leírok valamit,akkor azt úgy értem,ahogy le van írva és el van magyarázva,nem úgy,ahogy egy tök ismeretlen ember a monitor túloldaláról kitalálja. Ezért nem értettem az előbbi helikopteres provokációdat sem. Miért én lennék a helikopter,csak mert jobban tudom,hogy én mit írtam le? Eleve te jöttél nekem minden mondatomat kitekerve,hogy meghazudtold,ami ott van,aztán leálltál velem vitázni,hogy én mire gondoltam és kinek címeztem. Akkor ki is érzi itt magát helikopternek? Az,akinek barna a haja és állítja,hogy az is,vagy az,aki belemagyarázza,hogy az akkor is szőke?

2019. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Rachel Warner ***** válasza:
javítva: miben lenne igazam,vagy esetleg neked?
2019. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 szp72 ***** válasza:

A transznemű emberek egy sajnálatos betegségben szenvednek. Az önképük teljesen hibás, olyanok, mint mondjuk az anorexiások, akik kövérnek képzelik magukat, holott valójában kórosan soványak. Tehát valójában nem a testük nem megfelelő, hanem az önképük. Nem a testükben van a baj, hanem a fejükben.


A betegekhez megértően és szeretettel kell viszonyulni és én igyekszem is így tenni. Nem tagadom, hogy a transzneműség, mint a homoszexualitás legsúlyosabb formája akaratlan viszolygást és undort vált ki belőlem, amit megtanultam nem mutatni. Mindazonáltal egyetlen transznemű embert sem ismerek személyesen, vagy legalábbis nem tudok róla, de homoszexuálisokkal már találkoztam, legalábbis mások azt állították róluk, hogy azok.

2019. ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
"legalábbis mások azt állították róluk, hogy azok."- Akkor biztos igaz.
2019. ápr. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
52%

En nagyon haragszom rajuk. Es nagyon nagyon butanak tartom oket.

Eltudom fogadni hogy a sajat nemehez vonzodik valaki de azt nem hogy gyogyszerekkel eltorzitja magat, tonkreteszi az egeszseget rengeteg penzt kiad erre es utana az allam penzen fog gyogyulni mikor mindenfele daganata, csontritkualsa lesz . Megy majd milliokert CT re kemora, vervetelre, mert neki az jar. En eskuszom az ilyenekkel meg a dohanyzokkal alkoholistakkal sokkal tobb TB t fizettetnek.

Kit akar atverni a kulsejevel? Soha nrm lesz ellenkezo nemű.

2023. nov. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Azt gondolom h a pszichiatereknek ugyamugy be kellene oket Zarni mint aki hangokat hall, vagy masnak kepzeli magat mint ami hiszen errol van szo . Talan a belső vilagot kellene kezekni a külső helyett nem?
2023. nov. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!