Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy viszonyultok az...

Ti hogy viszonyultok az állandóüan borongós, gyakran sírva fakadó, sértődős emberekhez?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, ha valakinek épp rossz időszaka van, mert például haláleset történt a családjában; hanem az olyan természetű emberek, akik például egy gyerekkori sérelmet nem tudtak feldolgozni és emiatt általában borongósok, mindenhez negatívan állnak és, ha például nem adsz valamit kölcsön nekik vagy mondasz valamit, elkezdenek sírni legalább fél órán át vagy kiabálnak esetleg halálosan vérigsértődnek és napokig kerülnek Téged vagy fogjáék magukat és bosszút állnak.


Inkább kerülitek, mert nincs szükségetek arra, hogy rántson le titeket a mélybe vagy megpróbáljátok összekaparni a földről?


Volt már ilyen eset az életetekben?



2018. okt. 10. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos alapos oka lehet, ha valaki "Sértett Dáma" lesz. Távolságtól általában nem oldódik meg egy probléma, feltételezem összekaparni se kell a földről. :)
2018. okt. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére nincs ilyen. Volt a baráti társaságban, de megszakítottam már vele a kapcsolatot. "Boldogítson" mást a hülyeségeivel.
2018. okt. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen barátnőm, egyben közvetlen kollégák is vagyunk. Mit mondjak, nem könnyű, de én alapból olyan természet vagyok, hogy hozzám bármikor fordulhat. Van, hogy összekaparom a földről, van, hogy szimplán békén hagyom hetekre, de ez tőle is függ, hogy mi a jó neki. Tudom, nekem is vannak ilyen "hajlamaim", mint neki, én sem vagyok tökéletes és ő is ilyenkor igyekszik tekintettel lenni rám. Nem egyszer sértődött meg rám, ilyenkor megszoktam, hogy nem kell neki magyarázkodnom, nem kell kuncsorognom, pár nap és lehiggad.
2018. okt. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tudom hogy az adott hiszti hülyeség, akkor lesz@rom "majd elmúlik" alapon. Ha azt is tudom hogy nehéz gyerekkora volt vagy valami, akkor megpróbálok empatikus lenni. Viszont bevallom őszintén jobban érzem magam olyan emberek társaságában akik kiegyensúlyozottak.
2018. okt. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen barátom, megpróbáltam neki segíteni, mindig rajtam csattant a dolog, feladtam, és megszakítottam vele a kapcsolatot. Ha nem teszem, rámegy az egészségem is, erre pedig köszönöm, nincs szükségem.
2018. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Messziről elkerülöm őket. Régen volt bennem egy adag messiás komplexus és próbáltam az ilyen embereknek segíteni, de rá kellett jönnöm, hogy teljesen feleslegesen próbálkozom, mindig lesz valami kifogásuk a változás ellen és közben pedig borzasztóan lehúznak, mérgeznek, amire egyáltalán nincs szükségem.
2018. okt. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek az energiavámpírok, kb mindenki kerüli őket, aki nincs hasonlóan rossz passzban, mert abban jó társaságok.
2018. okt. 11. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!