Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valaki, aki keresztény segítse...

Valaki, aki keresztény segítsen régebben, mikor kishitű voltam elkövettem istenkáromlásiakat! Akkor még nem olvastam a Bibliában, hogy bűn, de sejtettem, hogy az. Még bejuthatok a mennyországba?

Figyelt kérdés
Annyira szerettem apukámat akkor,hogy Istennel még a tíz parancsolat lenyúlósabbik bűnét is elkövettem volna(ezt magamban gondoltam csúnyább verzióval nem paráználkodásra gondolok)
2019. júl. 15. 17:16
1 2
 11/17 anonim válasza:
53%
csaxolok, bűnösként születünk. ... nem mi tehetünk erről de csak mi tehetünk ellene
2019. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
28%

Ha csúnyákat írsz a szentlélekre az még nem bűn. (nem akartam példát írni, mert biztos törölnék).

A lényeg, hogy a szentlélek káromlása esetén te már nem éreznél megbánást. Csak arra használnád a hitet, hogy másokat romokba tudj dönteni. Akik Isten nevében gyilkolásznak, ne azok közel járnak hozzá.

2019. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kérj bűnbocsánatot.
2019. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj Pálra! Ő is nagy bűnöket követett el, de ő lett az egyik legnagyobb tanító. A lényeg, hogy teljes szíbedből bánd meg.
2019. júl. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
32%
Ha csúnyákat írsz a Szent Lélekről, akkor neked mar ez nem bocsátható meg sem ezen, sem a masvilagon. Ez van. Az Atya vagy a Fiú elleni karomlas megbocsátható.
2019. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%

Hülye szentlélek, hol vagy most?

#15, akkor én már biztos meghaltam az előző mondattal?

2019. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15ös a démonok tanítása
2019. júl. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!