Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » 310-ben egyesek megkezdik a...

310-ben egyesek megkezdik a keresztjelölèst (keresztvetèst). Jèzus vagy az apostolok gyakorolták?

Figyelt kérdés

Ha a Hèber ès a Görög iratokban nem jelenik meg,akkor mègis honnan ered?

Ha megjelenik kerek igeheljet.



#Keresztjelölès
2019. júl. 21. 05:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 A kérdező kommentje:

61% Úgy látszik, hogy darázsfészekbe nyúltam.

De a botrányos viselkedésed ítél meg tégedet.

Jézus is a kérdésekre így válaszolt?

2019. júl. 21. 11:22
 12/76 anonim ***** válasza:

Írtam: nem bibliai gyakorlat a keresztvetés. Így igehelyet hiába kérnél róla.mert nem.létezik.

Mi a szándéka a kérdésednek valójában?

2019. júl. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
Másreszt annyira bibliai a keresztvetés mint pl az őrtorony kiadvány,semennyire,és ez a személyes vélemény engedtessék.meg nekem..ķöszönöm alássan...
2019. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 A kérdező kommentje:

61%.Hogy tud egy kérdés, így megrázni valakit.

Mind amikor egy tolvajt rajtakapnak.

Aki nem lop az nem fél.

Aki lop és rajtakapják,igyekszik másrafogni.

IGEN A tanúk hirdetnek a mai technika adta módszerekkel.

Ahogy Jézus is hirdetett az akkori módszerekkel, de keresztet nem vetett, de még az apostolok sem. Miért idegesít EZ?

Főleg, felelet helyet miért kötözködsz?

Valami sebhez értem?

2019. júl. 21. 13:24
 15/76 anonim ***** válasza:
Nem nyúltál semmibe, mert még mindig nem vagyok katolikus és nem szoktam keresztet vetni, de nem zavar ez a szokás, ellenben veled, aki az én egyszerű kérdésemre se tudott újra válaszolni, ahogy már megszokhattuk. 😀😀😀😀
2019. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
62%
A keresztvetés szerepel az Ószövetségben, benne van az Újszövetségben és Jézus is tanítja. Ennyire egyszerű.
2019. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:

Az általad idézett szöveg az egyházi szertartásokon végzett keresztvetésre utalhat. A keresztényeknél a homlokra rajzolt keresztből alakult ki a keresztvetés. Igen, az apostolok már rajzoltak keresztet a homlokukra mutatóujjukkal.

[link]

[link]

2019. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 A kérdező kommentje:

15,16,17:Miért nem egyszerűbb idézni azt a szentírási verset, mint ál keresztény módra szitkoloztok.

Ha valaki kérdez felelek a bibliábol és örűlök, hogy másnak segítek a megértésben,

Ti pedig tiltakoztok, szitkoloztok mindha az asztalotokra csaptam volna.


Titeket nem érdekel a hirdetés Jézus mondása szerint? Amikor kiosztotta a talentomokat?

Mit mondott annak aki egyet kapott és elásta? Gonosznak minősítette.

Miért mert az ismeretet{talentumot) eltitkolta(elásta) azt a keveset is.


Na ezek vagytok, ahelyett hirdetnétek és a bibliábol megvédenétek az ismeretet titkoljátok és a kérdezőt ellenségnek tartjátok. De Jézus a kérdezőre időt szakított, még akkor is ha fáradt volt a Jákob kutjánál.

Ti mit követték?

2019. júl. 21. 17:02
 19/76 anonim ***** válasza:
Nem szitkozódtam, szóval ne rágalmazz. Csak leírtam, hogy hol találod a keresztvetést a Bibliában. Benne van az Ószövetségben, az Újszövetségben és Jézus is tanítja. Keresd meg a Bibliában vagy a google-ben.
2019. júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:

2 db 61% os felhasznalo van Nemtudom.kovetni melyiknek írt a kérdező.

Sebek nincsenek...imádom az ilyen fotel pápákat es kanapé espereseket....

Meg mindig nem.irtad.miert érdekel a keresztvetés.

2019. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!