Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » 310-ben egyesek megkezdik a...

310-ben egyesek megkezdik a keresztjelölèst (keresztvetèst). Jèzus vagy az apostolok gyakorolták?

Figyelt kérdés

Ha a Hèber ès a Görög iratokban nem jelenik meg,akkor mègis honnan ered?

Ha megjelenik kerek igeheljet.



#Keresztjelölès
2019. júl. 21. 05:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 A kérdező kommentje:

39.Anyit mar tudnikène,egy romániai magyar linket kinyitni.

Amúgy írd be a googlebe:

"Pedofília a Katolikus egyházban"


Alcím.Pedofilia az egyházban:Ferenc papa"monumentális mocskot örökölt"

2019. aug. 13. 22:56
 42/76 anonim ***** válasza:

Linkelni még inkább illene tudni, nem olyan nehéz az, még ha neked nem is megy mindig.

Egyébként lesz valami kérdéssel kapcsolatos bibliai ige, vagy hiába vár az ember rá?

2019. aug. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 A kérdező kommentje:

42.Na sikerült elolvasni a papa beszèdèt ès a vadakat.

Èn ezèrt távolzok.

Pál apostol is ezt tette,mèg a Saul nevet is elhagyta.

Európában is ès mindenütt ezèrt fogy a keresztènysèg.

Említetted a szekta szót.

Mivel nem tudod mi az, Isten szemèbe,èn meg mondom .

Amit Isten kèr ès nem adunk,ès amit nem kèr ès adunk.Na ez a szekta,ami azt jelenti leszakadás Istentől.

Ezen te is elgonolkodhatsz "szektás vagy,vagy nem?

2019. aug. 14. 07:27
 44/76 A kérdező kommentje:

36.Persze,hogy minden vallást megvizsgáltam amíg sikerült olyanra találni ami igaz,úgy tanitásban mint cselekedetben.

Nem rágom tovább azt az avas csontot ami mèrgezi az igaz hitet.

2019. aug. 14. 07:37
 45/76 anonim ***** válasza:
100%
Honnan származik a 310, mint dátum? Utánakerestem, de nem találtam erre forrást. Valaki tudja?
2019. aug. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
Bármelyik dátumával kapcsolatban kértem tőle forrást, sose kaptam róla hiteles történelmi dokumentumot. Szerintem még a forrás szót sem érti. Az összes évszáma olyan, mintha a kisujjából szopta volna ki, semmi alapja nincs.
2019. aug. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 A kérdező kommentje:

45,46:Azt nem èrtem valaki vèdi a vallását,tantètelèt ès mègis egy olyanról èrdeklődtök akire azt mondjátok,hogy nem tudja a kèrdèseket ès a feleletet sem.

Hat nem ti kène tudjátok?

Ti csak imbojoktok az egyházban mint a beteg bárányok.Tartozni akartok valahova.

Az ember jobban ismeri a holdat mint ti a vallásotokat.

Van vallásotok de nincs Istenetek,mert ha volna halgatnátok a bibliára ès a pontos ismeretre,nem pedig minden sületlen kitaláciot erősitenètek.

Valamikor ment de most az emberek olvasnak nem pedig,engedik,hogy fèlrevezessèk,mègpedig pènzèrt..

A bünös embert szentnek nevezitek,ez mar önmagában bűn.

2019. aug. 14. 11:15
 48/76 anonim ***** válasza:

"Hat nem ti kène tudjátok?"

Nem, mivel te állítottad kérdésedben, "10-ben egyesek megkezdik a keresztjelölèst (keresztvetèst)".


Ha te állítod, akkor nekünk honnan kéne tudni? Akkor te kène tudjad.

2019. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 A kérdező kommentje:

48:

[link]


Itt hamár nem ismered az egyházadat,itt egy nehányat megnèzhetsz,ès így lassan megismertetem veled is.

Ezt mèg úgy is veheted,hogy a SZAKADÁST okozó gyakorlatok.


Tudom azt mondod nem igaz,de az oldalnak küldöm.

2019. aug. 14. 11:55
 50/76 anonim ***** válasza:
100%

Azt írja az oldal, hogy történelmi tény. De könyörgöm, egy állítást meg is kell alapozni. Hol van az a feljegyzés, ami igazolja, hogy a 310 egy történelmi tény?? 😭😭😭😭

Én ezt nem bírom. 😭

2019. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!