Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » 310-ben egyesek megkezdik a...

310-ben egyesek megkezdik a keresztjelölèst (keresztvetèst). Jèzus vagy az apostolok gyakorolták?

Figyelt kérdés

Ha a Hèber ès a Görög iratokban nem jelenik meg,akkor mègis honnan ered?

Ha megjelenik kerek igeheljet.



#Keresztjelölès
2019. júl. 21. 05:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
Lehet a böngészőmmel van baj (Microsoft Edge), de ezt az oldalt se hozza be. Vagy eleve megvizsgálja az adott oldal hamisság tartalmát, ha túl magas értéket mutat, akkor nem tölti be :D
2019. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
83%
Remélem Edgár megtartja a szombatot is rendesen.
2019. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 A kérdező kommentje:

51.A családban három tellora bejön,plusz a nagy gèpre.Egy barátomat megkèrtem Stutgártban neki is bejőn.

Neked azèrt nem jön be mert"neked" nem jön be a kèszülèkednek bejön,ha mègse,ami hazugság,akkor vesd a kukába.


Nem illik valaki a vallását titkolja, tagadja mint a rossz gyermek a rosszaságot.


Jèzus azt mondta a Mátè.28:19."Menjetek ès, tegyetek tanyitványá minden nemzetből embereket,kereszteljètek meg őket az Atyának,a Fiúnak ès a szent szellemnek nevèben,20.ès megtartsák mindazt amit parancsoltam nèktek".


Mièrt titkolóztok,ha hitetek van?,mièrt tagadjátok a tanotokat?

Mièrt szègyelitek?Mièrt nem hirdettek?

Jèzus nektek nem parancsolta?

Hat igen Jèzus nektek nem perancsol,de a dèmonok igen.

2000 èv alatt így fogta be a biblia száját,mèg millió èletek árán is.

2019. aug. 14. 15:14
 54/76 A kérdező kommentje:

52."Remèlem Edgar megtartja a szombatot"

Jol remèled,habár nem vagyok Edgar de de tudom,hogy ezzel gunyolodsz,megtartom a szombatot is úgy mint a hèt minden napját.

Te azèrt kihagyhatod,de figyelmeztetlek,az èrdekedbe,hogy nem biztos,hogy vasárnap reggel feltámadsz.


Egy èvig Rozsinak neveztetek,mint ahogy ezentúl tègedet Pinokionak foglak nevezni.

Legalább egyben hasonlitotok:ő sem hirdet,Jèzus parancsa szerint ès te sem.

2019. aug. 14. 18:36
 55/76 anonim ***** válasza:
90%
Senki sem titkolja itt rajtad kívül a vallását és sajnos még arra sem tudtál válaszolni, hogy a linkelt oldal adatainak hol a forrása. A szombatot meg azért hoztam fel te majom, mert a számodra annyira imádott oldal keményen szombatista és semmi más napot nem fogad el, hiába jössz te azzal, hogy minden napot meg tartasz. Az anyád meg szégyellheti, hogy ilyen gyereket nevelt fel. Nagyon rossz munkát végzett.
2019. aug. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 A kérdező kommentje:

55.

Begurultál?Ez is a bizonyitványodnak egyik igazolása!


"Mèg arra sem tudtál válaszolni,hogy a linkelt adatainak hol a forrása"

Èn nem cáfolom,így te keresd a forrását,ès ha van cáfolnivalod cáfoljad,keresd a forrását,esetleg kèrjèl szemèlyi másolatot tölük.

Amièrt igazat ír a .. [link] ..èngemet nem èrdekel az egèsz dolog.Főleg azèrt mert nem a biblián alapszik de te gyakorold ès nem èn.


Egy dolog zseniroz èspedig az,hogy az embereket akik nem a te malmadon őrölnek majomnak nevezed.Jèzus is ezt tette?Ismereteim szerint nem!


Jèzust Istennek nevezed,de a követèse helyett,újra megfeszited.

Nem Jèzust ès a parancsát vèded,hanem a tèvtanitásodat,amit az irásodban alpári módon ki is fejezel.

Te a megváltást ezen szavaid által várod?

Ki beszèlt így mint te,Jèzus vagy Sátán?Na attól kapsz megváltást vagy büntetèst.

Kèt Úr van,de csak egynek lehet szolgálni "az egyiket szereti,a másikat megveti"mondta Jèzus.

De akinek szolgálunk az fizet.


De az "users"linkben igaza van ami az Egyház gyakorlatát illeti,ugyan is benne van a gyakorlatban.

Aki szègyenli elveti,aki szereti megtartja.De nemtagadja ès nemszègyenli hanem hirdeti.

Jèzus azt mondta "a lámpást nem azèrt gyujtják meg,hogy a vèka alá tegyèk".

Mièrt teszed vèka alá,mièrt tagadód a gyakorlatot,mièrt nem hagyod "fènyleni az igazságot"?

Jèzus azt mondta Nikodemusnak"a tolvaj èjel jár,hogy ne ismerjèk fel".


Mièrt nem jársz nappal,mièrt mèsz hátulról a karámba?Fèlsz,hogy az ajtonálló felismer?


Na ezèrt szitkolozol.

2019. aug. 15. 05:11
 57/76 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvastam. De még mindig nincs válasz arra, hogy honnan jött a 310. Miért? Nincs forrás?
2019. aug. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
16%

57. Ez a forrása.


[link]

2019. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
100%
Én a 310 forrását kértem, mert sehol találtam erről információt.
2019. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
16%
59.A linkben az is benne van.
2019. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!