Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki itt hatalmas hívő válaszol...

Aki itt hatalmas hívő válaszolna néhány kérdésre? Soha nem értettem tényleg kiváncsi vagyok a válaszra?

Figyelt kérdés

Ha létezik isten, hogyan lehetséges az, hogy az élet ott tesz keresztbe nekem/sok más ember társamnak ahol tud?

Hogy lehetséges az, hogy több millió ember éhezik? Szomjazik?

Hogyan hagyja azt, hogy halomra gyilkolják egymást az emberek vallási érdekekre, politikára hivatkozva?

Hogylehet az, hogy a bűnös emberek, esetleg az alvilági formák, mindig megússzák a jó isten haragját protekcióik által?

Miért hagyja Isten, hogy egy vezető zsarnokká váljon, diktatúrában kínozzon emberek millióit?

Miért kell a legtöbbször a legrosszabb forgatókönyvet az életedben "A" tervnek venni?


2019. júl. 22. 21:01
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
39%

"Aki itt hatalmas hívő válaszolna néhány kérdésre? Soha nem értettem tényleg kiváncsi vagyok a válaszra?"


Unalmas már, hetente megkérdezi valaki


"Ha létezik isten, hogyan lehetséges az, hogy az élet ott tesz keresztbe nekem/sok más ember társamnak ahol tud?"

Mennyire ismered Isten szellemi törvényeit? Mióta élsz aszerint, hogy várod az áldásokat? Nem Isten tesz keresztbe, hanem a saját bűneid


"Hogy lehetséges az, hogy több millió ember éhezik? Szomjazik?"

Az ember a bűnt választotta, Istent elzavarta, most megtanuljuk, hogy milyen mocskos a bűn:(


"Hogylehet az, hogy a bűnös emberek, esetleg az alvilági formák, mindig megússzák a jó isten haragját protekcióik által?"

Ez túl nagy marhaság, gondold át még egyszer


Ugyanaz a válasz az összes kérdésre.

Amikor jól megy, az ember játssza az ateistát, vagy fikázza Istent, ha meg rosszul megy, elkezdi szidalmazni. Nem túl eredeti

2019. júl. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
25%

Kedves Kérdező,


Megpróbálok válaszolni pár kérdésedre.


1."Ha létezik isten, hogyan lehetséges az, hogy az élet ott tesz keresztbe nekem/sok más ember társamnak ahol tud?"


A Biblia azt tanítja, hogy az igaz útja egyengetett ösvény, a nem igazé pedig tövises sövény. Neked a tövises sövény a tapasztalatod, talán azért, mert nem vagy igaz ember. A Biblia szerint, aki engedelmeskedik Istennek, arra áldást küld, jószerencsés lesz mindenben, aki nem engedelmes, azt pedig átok követi, azaz semmi sem sikerül neki. A Te életedben az átoknak többféle oka is lehet, például a szüleid, nagyszüleid házi szobrokat (Madonna, stb.) tartottak, vagy bálványimádók voltak, esetleg Te is érintett vagy ezekben. Vannak olyan magukat kereszténynek valló vallások is, amelyek vastagon érintettek a bálványimádásban, sajnos ők is átok alatt vannak. Ezekben Isten Igéje van keverve bálványimádási, bálványáldozati gyakorlatokkal, az eredmény ugyanúgy átok. Egy pohár tiszta vizet és egy pohár koszos vizet összekeversz, mi lesz az eredmény? Koszos víz.


Mi a megoldás? Meg kell térni a bűnökből, bálványoktól az élő Istenhez, és Isten egyengetni fogja az utadat! Nem elég, hogy gyermekkorodban megkereszteltek, a megtérés a bűnökből minden ember számára megkerülhetetlen.


A megtérés nem szitokszó, hanem egy döntés, egy ima elmondása Istennek. Erre rengeteg példát találsz a neten, persze jó ha egy megtért keresztényt segítik hitben erősebb keresztények, ezért érdemes keresned egy élő hittel rendelkező közösséget, ahol újjászületnek az emberek Istentől. Van olyan, hogy természetfölötti eredetű a problémád, a testedbe beköltözött démonok okoznak olyan tüneteket, amelyeket felsoroltál, ez esetben démonoktól való szabadulásra is szükséged lesz.


6. "Miért kell a legtöbbször a legrosszabb forgatókönyvet az életedben "A" tervnek venni?"

Mondj nemet az ördög rossz forgatókönyveire, térj meg Istenhez, és nyugodalmat találsz, és áldást, és akkor mindenben sikeres leszel. Ez az Isten A terve a számodra, és minden olvasó számára egyaránt.:)


Privátban tudok ajánlani jó keresztény közösséget.

2019. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
0%

"Tévedsz, nem avatkozik be, csupán megteremtette a lehetőségét mindennek, te meg ezt választottad"


Nem én választottam

2019. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
47%

Olvasd el a Biblia első három oldalát és az utolsó három oldalt.és lehet hogy mindent megértesz.


Ui. Isten nem fogja kielégíteni a kíváncsiságod,és itt sem kapod meg a helyes válaszokat.Vagy marad a Biblia és Jézus Krisztus,vagy maradsz a tudatlanságodban ,bűneidben,most és mindörökké!

És ez nem Isten akarata,hanem a saját döntésed.Vagy-vagy!!

Nincs középút,harmadik lehetőség!

És komolyan mondom Istent nagyon elszomorítja ,amikor ilyen sok hülye van mint te,de számodra is van remény ,ezt Ő maga mondta.

2019. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, valaki benyögte már ide, hogy NINCS ISTEN. Mert ilyenfélék is vannak és ez is már unalmas...
2019. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 jdfGabrella ***** válasza:
0%
Isten nem létezik. Ezt jobb lesz mindenkinek belatnia.
2019. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
0%

"Ui. Isten nem fogja kielégíteni a kíváncsiságod,és itt sem kapod meg a helyes válaszokat.Vagy marad a Biblia és Jézus Krisztus,vagy maradsz a tudatlanságodban ,bűneidben,most és mindörökké!"


Eltakarodik az univerzumból ez a gonosz isten.

2019. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
0%

"Nem én választottam"


De, az egész életed döntések sorozata, amit a külső hatások által formált tudásod alapján hozol meg. Az életed előtt tudod, hogy melyik vonatra szállsz fel, akárhogy is átkozódsz és választanál mást a mostani "tudásod" (tudatlanságod) szerint...

2019. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 Potyondi Gergely ***** válasza:
Szerintem azért mert a legnagyobb földi boldogság semmi a Mennyhez képest, és a legnagyobb földi szenvedés semmi a pokolhoz képest.
2019. júl. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

"De, az egész életed döntések sorozata, amit a külső hatások által formált tudásod alapján hozol meg. Az életed előtt tudod, hogy melyik vonatra szállsz fel, akárhogy is átkozódsz és választanál mást a mostani "tudásod" (tudatlanságod) szerint..."


Nettó hazugság.

2019. júl. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!