Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A Jehova tanúi legálisan...

A Jehova tanúi legálisan zaklatnak?

Figyelt kérdés
K#rv@ra idegesítenek, hogy minden héten jönnek házalni. Ki lehet hívni a rendőrséget ezekre?
2019. szept. 21. 08:43
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

29.Figyely te Csiribiri meddig tudsz ilyen aljason hazudni ès vádolni?

Most várod a 68%-ost,ès Rachelt esetleg,Letargiát,hogy mint a hiènák megtámdjátok a biblia igazságát.

Mièrt faj az igazság?Azèrt mert a tantèteled ellentmond a bibliának?

2020. jan. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Vidiripi


"Figyely te Csiribiri..."


Na jó hatással vagyok rád. Elkezdtél poénkodni ez jó. Örülök neki! :)


"Most várod a 68%-ost,ès Rachelt esetleg,Letargiát,hogy mint a hiènák megtámdjátok a biblia igazságát."


Ennyire ne szállj el magadtól nem vagy te olyan nagy szám hogy ennyi ember kelljen.


"Azèrt mert a tantèteled ellentmond a bibliának?"


Melyik tantétel?


Te írtál arról hogy beégtem!

A helyzet az hogy nem vetted észre hogy akinek írtál a 22-es hozzászóló az nem hívő ember. Már máskor is írtál neki és akkor is felhívtam a figyelmedet arra hogy ő nem hívő! Sőt egyenesen utálja Jehova tanúit!

Egyébként ez is bizonyítja hogy igen is tudod hogy mit ír az Őrtorony!

És nem pontosan idézted a Cselekedetek 20:20

Legközelebb jobban figyelj oda!

2020. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

32."felhivtam a figyelmedet,hogy ő nem hivő"

Micsoda felhivàs?Ès ki figyelmeztet?

Te hivő vagy?

Akkor mègis milyen lehet az aki nem hivő?

Mèg olyan se mint te?

Ne tèvelyegj a nem hivőnek vizet sem tudsz adni.az legalàbb a nullàn van.Szembe veled aki bibliai ismerettel àlcàzva magad mint hivő,mèlyen a zèró alatt vagy.

Aki csak kötöszködik egy biblia vers nèlkül(nem ismerve a bibliàt),szemèlyeskedve ès büszkèn oldja meg a semmit.

Az ilyen metalitàsu ember tüzön vizen megakarja oldani a hazugsàgait ès ezàltal büszkèvè teszi magàt, nem hivő,hanem a hivők ellensège.

Ha hivő vagy mièrt nem mosakodsz ki egy biblia versel?

Èn meg mondom:mert nincs bibliai ismereted,a biblia tègedet nem èrdekel mindhogy az embertàrsaid sem,de mèg maga Isten sem.

Isten fèlelme nèlkül szorod a permetlevet a hivőkre,a nemhivők oldalàrol.

Betöltöd a gonosz rabszolga szerèpèt.

De haza jön az ő ura.

2020. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Vidiripi


"Aki csak kötöszködik egy biblia vers nèlkül(nem ismerve a bibliàt),szemèlyeskedve ès büszkèn oldja meg a semmit."


És ezeket minek neveznéd? Ezek is kötözködések ,vagy ezt valami másnak nevezed?

"Menyire okos vagy?"

"Nem èrtem mi a jó abban,hogy tagadód a házról házra való hirdetèst?"


"Az ilyen metalitàsu ember tüzön vizen megakarja oldani a hazugsàgait ès ezàltal büszkèvè teszi magàt, nem hivő,hanem a hivők ellensège."


Hát persze! De még sem arról írsz hogy miben hazudok. Nem tudsz konkrét dolgot írni csak vergődsz mint a partra vetett hal!


"Ha hivő vagy mièrt nem mosakodsz ki egy biblia versel?"


Már megtettem! Szóltam hogy a Cselekedetek 20:20 nem jól idézted.


"Èn meg mondom:mert nincs bibliai ismereted,a biblia tègedet nem èrdekel mindhogy az embertàrsaid sem,de mèg maga Isten sem."


Oké megmondtad! Ügyes vagy!


"Isten fèlelme nèlkül szorod a permetlevet a hivőkre,a nemhivők oldalàrol.

Betöltöd a gonosz rabszolga szerèpèt.

De haza jön az ő ura."


Akkor neked mi a gondod? Miért írsz? Miért nem hagyod abba? Valami oka csak van?

2020. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Mèg betegeskedsz?

Se baj,majd a purgatorium meggyogyit,az a biblián kívüli tüzes állomások.

Ne feletkezz meg a biblián kívüli utolsó kenetkor szólni a papnak,hogy majd riadoztassa a tüzoltokat,hogy az inkvizitorok ne ègessenek szèt.

Esetleg segít a biblián kívüli halottakèrt való ima,aminek az ára a pap zsebèbe landol.

A biblia ezekről nem ír de segít hülyesèget álmodozni,mèg szórakoztató is lehet.

2020. jan. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

#35

Én inkább szenvednék és tisztulnék meg a purgatóriumba, mint jutnék veled az örök kárhozatra, ahol Jézus szerint csak sírás lesz és fogcsikorgatás :)

2020. jan. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

36.Tudtam,hogy összeverődtök.

Így van,az ember bajban ismeri meg egymást.Ti pedig bajban vagytok.

Amolyan rajzfilmhez illő tantèteleitek van.

Eddig is így volt,gyereknek gyerekjátèk kell.Ha a gyerek èrzèkenyebb akkor mesèt kell olvasni neki,pld a szentháromságbol.Elöbb a könnyen èrthetö dolgokat,utánna egyben három van,a három pedig egy.Ide mar matematika kell amit mèg a világon senki ki nem fejlesztett mert lehetetlen,nálatok ez titok,ezt a szegèny emberek el is könyvelik,mert úgysem èrdekli őket.

2020. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

"Így van,az ember bajban ismeri meg egymást."

Ez valóban így van, az a fajta szellemi inkvizíció amit művelsz itt, összehozza még az egyébként más nézetűeket is.

2020. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

38.Persze,hogy összehzza a külömbőző tüzek ellen.

Mert ugye ahogy a múltkor írtad van alsó,közèpső,felső tisztitótüz tehnologia.A könnyebb megèrtès cèljábol ez olyan mint az algebra,gebra ès főgebra ès ha a katonaság rangjaibol is belekeverünk,mert úgy nèha azok is tüzelnek,akkor alhadnagy,hadnagy,főhadnagy.

Akkor van külömböző hőmèrsèglet kisebb/nagyobb.Ide mar számvezèrlès kell a hőmèrsèglet betartására,mert ugye a tüzelő az ujjával nem nèzheti meg,mert annyi ember elègetèsèvel ő is elèg.Szerencse,hogy van informatika.

De azt nem írtad le,hogy azok akik kiszabadulnak,úgy menekülnek mint a nyulak,de sajnos egy másik tűzben találják magukat,ez mar hasonlít auschwitzhez itt is töltik az időt potyára amíg meg nem jelennek az Oroszok.Igy aztán mindenki fut amerre lát van aki a Balti tengerbe,a tièid az Óperenciás tengerbe.

Ez mèg csak a kezdet,mert itt be se fejeztèk ès mar jön a pokol,ahol külömböző kaloriáju füttő anyagot használnak,ebbe mar nem megyek bele.

De mèg annyit,hogy Petőfi is írt a tüzről,de remèlem nem a tièdről"A nèp nevèben"a hetedik sor.

2020. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Én semmi hasonlót nem írtama múltkor, le kéne állnod Edgár a piával és a droggal, mert súlyosan kihatnak mentális állapotodra.


Ilyen zagyvaságokat itt csak te szoktál írni borzalmasan gyenge törtmagyarsággal.

2020. jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!