Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ti nem csalódtatok emiatt...

Ti nem csalódtatok emiatt Ferenc pápában, biztosan olyan jó ember ez a Ferenc pápa, nem csak egy megjátszás amit ő csinál?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jan. 4. 10:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%

Ha én öreg bácsi lennék, mint a pápa, és elkezdene valaki rángatni engem, ijedtemben én is ráütnék az illető kezére, mint a pápa tette most. Aztán ha lenyugodnék, mint a pápa lenyugodott, akkor elnézést kérnék.


Miért látogatsz ilyen szennyoldalakat, mint a mindenszo.hu? Meg fog ártani a gondolkodásodnak.

2020. jan. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
48%
De csalódtam. Pont azért, mert nem reflexből csapott rá, hanem csak egy idő után. És milyen gonosz képet vágott hozzá?! Egy közszereplő fel van készülve erre, megoldhatta volna máshogy. Persze, hogy bocsánatot kért utólag, nyilván egy csapat tanácsadó dolgozott rajta. Ez a pápa egy politikus!
2020. jan. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
59%

Rég láttam ilyen igénytelen weboldalt. Remélem kivételesen kattintottál rá.

Nem csalódtam, a nő megérdemelte. Agresszívan rángatni valakit? Ez a minimum, nehogy már csak azért, mert a békét közvetíti, így lehessen viselkedni vele.

Jó, mondjuk én ateista vagyok és hidegen hagynak az ilyesmik.

2020. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
31%
Nem csalódtam, nem egy ilyen apróság alapján alakítok ki képet az emberekről. Ha így tennék, akkor már minden embert elküldtem volna a jó fenébe és egy lakatlan szigeten élnék.
2020. jan. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
56%

Jó teszt volt, kibújt a szög a zsákból, a váratlan helyzet lerántotta a leplet az ájtatoskodó sunyi vénemberről.

Persze, odamegy a tömeghez és teszi az agyát, valójában meg cseppet sem jámbor, hanem megmutatta, hogy legszívesebben a kezükre üt a kordonnal fékezett tömeg arctalan képviselőinek.

Na persze most bánja, mert tudja, hogy kimutatta a foga fehérét, amit eszében sem volt megtenni, csak kijött belőle, kihozta az undor, vagy a gőg.

2020. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
57%
Mennyi álszent ember van itt. Hadd ne kelljen már szerencsétlen embernek tűrnie, hogy elkezdik erőszakosan rángatni.
2020. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

mit mond a no pontosan?


ugytunik a no nem szeretetbol kezdi rangatni hanem "kovetel" valamit, de ehhez tudni kellene mit mond pontosan!

2020. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
46%

Milyen erőszak? Ha az lett volna, akkor azonnal ugrottak volna a testőrök. Egyébként nemcsak a belinkelt oldalon, hanem szinte minden normális híroldalon is elérhető.

Elég lett volna megfogni a nő kezét és megáldani. Nem ütni.

2020. jan. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%
#8 nem tudom testor e de szerintem az, legalabbis akent lep fel ha egyaltalan nem is az, odamegy valaki segiteni neki megszabadulni a gonosztol
2020. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
16%

Mintha a videó alatt azt olvastam volna, hogy a nő azt akarta, hogy ördögöt üzzenek belőle. A pápa meg azt mondta, hogy nincs ideje ilyen butaságokra.

De mondom nem biztos!

A lényeg, hogy nem csalódtam. Ha rácsupunk valakire még nem bűn.

2020. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!