Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ti nem csalódtatok emiatt...

Ti nem csalódtatok emiatt Ferenc pápában, biztosan olyan jó ember ez a Ferenc pápa, nem csak egy megjátszás amit ő csinál?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jan. 4. 10:37
1 2 3
 21/26 imakommandós ***** válasza:
14%
Először is kezdjük ott, hogy II. János Pál fogadtatta el veletek az evolúciót, hogy a Biblia első lapjai benne Ádámmal és Évával csak mítosz, és most ez az eretnek azt hirdeti, hogy mindenki Isten gyermeke, és aki Jézus nevével evangelizál az csapás a világra.
2020. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
64%
Már a migránssimogatásból látszik, hogy ez a valaha volt legidiótább pápa. Valószínűleg már a katolikus egyház felett is átvették az irányítást Európa és Amerika valódi diktátorai, és a pápa is az ő emberük.
2020. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 aries 2 ***** válasza:
64%
Ferenc pápa maga a hamis próféta. Titkos szándéka a hívek megosztása, az egyház tönkretétele. Nem Istentől való.
2020. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#23

Pontosan melyik dogmának mondott ellen, hogy ilyen erős szavakkal illeted?

2020. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
51%
annyit tudtunk meg, hogy emberből van ő is, amit tudtommal (agnosztikus vagyok, annyira nem követem a dolgokat) soha nem is titkolt. Lehetett volna jobben kezelni a helyzetet? persze. Álszent lenne emiatt? nem hinném.
2020. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
46%
Én magam nem csalódtam Feriben, amikor ezt a jelenetét láttam. Hamis embernek tartom már régóta, ez a cselekedete csak igazolta hamisságát. Megjátssza magát legtöbbször, de most kibújt a szög a zsákból. Az arca mindent elárul.
2020. jan. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!