Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ti nem csalódtatok emiatt...

Ti nem csalódtatok emiatt Ferenc pápában, biztosan olyan jó ember ez a Ferenc pápa, nem csak egy megjátszás amit ő csinál?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jan. 4. 10:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Hát ja, akkor most a pápának jár egy kenyér.
2020. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 szp72 ***** válasza:
40%

Lehetett volna türelmesebb. De ha nem szereti ha ráncigálják és ez volt a hirtelen reakciója megérthető és teljesen emberi. Amikor volt egy nőstény kutyám és kölyke


. Ettúől a én szememben se kisebb se nagyobb.

2020. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 szp72 ***** válasza:
45%

Véletlenül elment.


Lehetett volna türelmesebb. De ha nem szereti ha ráncigálják és ez volt a hirtelen reakciója megérthető és teljesen emberi, sőt természetes viselkedés. Amikor volt egy nőstény kutyám és a kölyke olyat csinált, ami neki nem tetszett rámordult és egy kicsit megharapta, a kiskutya meg ugyanúgy ugrált vidáman tovább, kerülve akkor azt, amit nem szabad. Ez teljesen normális. Ettől a pápa az én szememben nem lett se kisebb se nagyobb.


Csak az idióták csinálnak ebből műsorszámot.

2020. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

Ateista vagyok, de ezt azért mégse!

Kutyához hasonlítod a katolikusok szentatyáját?

2020. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
39%

#14 miert nem pont olyan?


viccelodsz vagy komoly? Mert azzal csak azt erosited amit gondololok ateistakrol hogy "nekik semmi se jo"

2020. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 szp72 ***** válasza:
42%
Én a dolog természetes és ősi voltára mondtam egy példát, ami nem jelenti, hogy az ember esetében ez a legjobb megoldás. Én nem mondtam, hogy a pápa nem hibázott, csak azt hogy ösztönösen viselkedett. Ha hibázott jelentéktelenül hibázott, amit minden normális és kiegyensúlyozott ember lát.
2020. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
41%
Hát ez az, az ösztöne szerint ráüt a kezekre...
2020. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 KZitus ***** válasza:
62%

Szia

Miközben olvastam a kérdésedet, eszembe jutott másik hasonló helyzet. Az ukrán elnök újévvi köszöntője fent van a YouTuben, pár perces csak, és hasonló helyzetbe került a kordonnál mint Ferenc pápa. Hasonlítsd össze a két reagálást, főleg figyeld meg a két fontos ember arcát miközben a kezüket szorongatják, és abból rájöhetsz, hogy emberileg mi a különbség a két ember viselkedése között, és arra is, melyik az emberibb, a barátságosabb, melyik szereti jobban a "népét".

2020. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
40%

Le leszek pontozva én is (ahogy mindenki), főleg ha azt írom, hogy én sokkal nehezebben fogadom azt el, mikor a gyűrűcsóknál elrántja a kezét...

Katolikusként úgy gondolom, hogy a pápa az Egyház látható feje, Szent Péter utóda. Akkor is az, hogy ha pl. egész életét könyvek között töltené és 3 emberrel beszélne, akkor is az, mikor elítéltek lábát mossa, meg akkor is, ha egy zavarodott nő a tömegből elkezdi rángatni és erre úgy ad hoc ad egy emberi és nem biztos, hogy legjobb választ. Ferenc pápánál sokkal zűrösebb figurák is voltak pápák...

2020. jan. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
18: Link? Mert a google egy kamera előtt elmondott beszédet mutat.
2020. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!