Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Kicsoda Mihály Arkangyal?

Kicsoda Mihály Arkangyal?

Figyelt kérdés
Akkor kérem az érveket versekkel alátámasztva.köszi.
2020. máj. 20. 13:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező,


Örülök, hogy neked minden ilyen evidens, csak azt nem értem, hogy akkor miért tetted fel a kérdést, és miért söpörsz le minden választ anélkül, hogy elgondolkodnál a felvetéseken. Az is furcsa, hogy a válaszadóktól elvárod az érveket versekkel alátámasztva, de te magad nem felelsz meg az álatlad támasztott követelményeknek.

Szerintem könnyen te magad jelentesz ki tényeket, én egyáltalán nem mostam össze semmit.

Persze jogodban áll ilyen módon eljárni, de ezzel saját magad fosztod meg az érdemi beszélgetéstől...és nem mellesleg igazságtalan módon jársz el.


Üdv. Péter

2020. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Péter! nem sértésnek szántam.
2020. máj. 20. 19:27
 23/28 A kérdező kommentje:

Péter! Te ezt állitottad:


"A Biblia feltűnően egyetelen arkangyalról beszél aki az angyalok fejedelme, vagy ismertebb szóval akár úgy is mondhatnánk, hogy a Seregek Ura."


A Bibliában egyetlen hely sincs arról hogy egy angyal a seregek ura legyen,de ezt nekem kéne versekkel alátámasztani,nem én állitottam ezt a dolgot.

2020. máj. 20. 19:30
 24/28 A kérdező kommentje:
de ha tévednék akkor mutass róla ige helyet hogy hol van a bibliában feltüntetve az hogy Milyály arkangyal a Seregek Ura-ként van feltüntetve.
2020. máj. 20. 19:35
 25/28 A kérdező kommentje:
*Mihály
2020. máj. 20. 19:35
 26/28 anonim ***** válasza:
25%
Hagyd rá báttya......
2020. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
26-os azt teszem!
2020. máj. 20. 21:01
 28/28 Balogh Vajk ***** válasza:
2020. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!