Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Érdemes Jehovai Tanuival s...

Érdemes Jehovai Tanuival s egyházával jobban foglalkozni?

Figyelt kérdés
Egy ideje járnak a lakásunkra,mindig hagynak nálunk ujságokat,elég jó dolgokat mesélnek hogy ők bibliakutatók.Mondtam én Katolikus vagyok mondták hogy sok hamis vallás van ők pont jókor jöttek akkor mert a végidőket éljük.Párszor voltak nálunk kedves emberek, ketten szoktak kijönni.Azt mondják hogy ők a világban mindenhol jelen vannak ők hirdetik az igazi királyságot. Azt mondják hogy ők Isten földi képviselői,ezt nem értettem,mindegy.Érdemes jobban belefolynom? mondjuk érdekelt mindig is a vallás.Valakinek van erről valami infója?
2020. júl. 29. 14:00
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/158 anonim ***** válasza:
88%
A kérdéseket ti írjátok ki, hamis módon, hogy terjeszthessétek a tanaitokat.
2020. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/158 anonim ***** válasza:
4%
#71 Újabb rágalom. Az elmúlt napokban a ti áll kérdéseitek voltak jellemzőek. Cáfolat címszóval. Újabb bukta.
2020. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/158 anonim ***** válasza:
88%
70: itt az alkalom, hogy kövessétek a példáját. De ez is csak álszent önsajnáltatás. Holnap ugyanúgy jönni fognak a "kérdéseitek".
2020. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/158 anonim ***** válasza:
88%

Az elmúlt napokban, ha egyáltalán nem tanú írta azt is


a tieitek meg évek óta

2020. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/158 A kérdező kommentje:
---Kérdező: mert ezzel is próbálják elhitetni a tájékozatlanokkal, hogy ők a választottak.--- velem nem mert már kapcsoltam,de ha most nem elöbb utobb mindenki rájön a turpisságra!
2020. júl. 29. 23:08
 76/158 anonim ***** válasza:
76%
#73 Abban én eddig sem vettem részt és ezután sem fogok. Meggyőztetek róla, hogy semmi értelme nincs itt "vitát" folytatni.
2020. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/158 anonim ***** válasza:
88%
"vitának" nincs értelme, értelmes vitának lehet
2020. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/158 A kérdező kommentje:

--- akkor majd ha neked valaha is betörnek a házadba és agonverve visznek a börtönbe évtizedekre a hited miatt---


ez mikor történt?

2020. júl. 29. 23:11
 79/158 anonim ***** válasza:
0%

,,Mert ezzel is próbálják elhitetni a tájékozatlanokkal, hogy ők a választottak."


Cuki. Pont, hogy nektek sikerül elhitetni a tájékozatlanokkal, hogy nem mi vagyunk azok és véletlenül se járjanak utána személyesen.

2020. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/158 anonim ***** válasza:
9%

Ez nem Kritika, hanem valotlan kérdésből kreált ellenségeskedés.


Gondolj bele, hogy valótlan állitással kezdtél bele a kérdéseddel a beszélgetésbe. S mihez vezett? A Tanúk hosszú hónapok óta, a karatén miatt sehova nem járnak szolgálatot teljesiteni, más módon szolgálnak.

Ezek után azzal folytatod, hogy "jó dolgokat" mondanak, a folytatásban pedig olyan dolgokat állitasz, amit nem mondanak. 30 éve szolgálok, de soha nem mondtam senkinek olyat, hogy Mi vagyunk Isten Földi képviselői.

Ilyet az egyházak állitanak.

Isten képviselője, kinevezett királya Jézus, aki Isten gyülekezetének a Feje. Jehova a pogányok idejének lejárta után sem választott Földi, emberi képviseletet, mert a Fiának adta a vezetést. A Fia pedig emberajándékokat használ fel a Biblia oktatására, a prédikáló, és tanitványképző munkára.


Jehova Tanúi Jézus Atyjának nevéről neveztetnek, aki azt Tanúsitják, hogy a Teremtő, életadó Forrás Jehova, akinek az életét köszönheti mindenki, még Jézus is. Erről beszélt Jézus is, Atyja királyságáról, mint Hű Tanú.

Mivel ez az egyetlen olyan uralom, kormányzat, ami maradéltalanul fogja megoldani az emberiség problémáinak összességét.

2020. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!