Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Érdemes Jehovai Tanuival s...

Érdemes Jehovai Tanuival s egyházával jobban foglalkozni?

Figyelt kérdés
Egy ideje járnak a lakásunkra,mindig hagynak nálunk ujságokat,elég jó dolgokat mesélnek hogy ők bibliakutatók.Mondtam én Katolikus vagyok mondták hogy sok hamis vallás van ők pont jókor jöttek akkor mert a végidőket éljük.Párszor voltak nálunk kedves emberek, ketten szoktak kijönni.Azt mondják hogy ők a világban mindenhol jelen vannak ők hirdetik az igazi királyságot. Azt mondják hogy ők Isten földi képviselői,ezt nem értettem,mindegy.Érdemes jobban belefolynom? mondjuk érdekelt mindig is a vallás.Valakinek van erről valami infója?
2020. júl. 29. 14:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/158 anonim ***** válasza:
79%

Szóval nektek az a független, hiteles forrás, ami titeket támogat, a többi meg "hitehagyott", rágalmazó...


gratulálok, ez már tényleg a legalja. :)

2020. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/158 anonim ***** válasza:
24%

Ezek is csak arra valók, hogy más, a világban létező vallások világméretű, aljasságait addig se firtassák, a Biblia ellenes Tanitásokról már nem is beszélve.

Állitod, hogy a Tanúk hamis dolgokat tanitanak? Valóban?

Ennek az érdekessége:

Tegyük fel, Ha valóban hazudoznánk, és nem Biblia szerint beszélnénk, nektek miért szabad? ....

2020. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/158 anonim ***** válasza:
0%
#36 Igen, a szokásos kontextus csonkítást is bevetetted, ehhez is gratulálok. Inkább legyenek kiigazítások minthogy olyan siralmassá váljon a helyzet mint a te egyházadnál, ahol még valláshábórú is lett ilyenekből. Mehet a minusz nyugodtan, tudom, hogy az igazság fájdalmas, de előbb-utóbb mindannyiótoknak szembe kell vele nézni és utóbb már nem lesz mentségetek.
2020. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/158 anonim ***** válasza:
87%

Az nem érv, hogy ha más is lop, nekem is szabad...

Elfogyott az érv?

2020. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/158 anonim ***** válasza:
0%

#41 Uljabb aljas vád. Láttam ezeket az oldalakat és ugyanazt csináljátok mint ti, saját szájízük szerint adják elő a tanításainkat. Egyébként meg igen, ha valaki aljas módon féligazságokat gyárt azt csak rágalomnak lehet nevezni.


Te is kiforgatod a válaszainkat szóval tényleg a legalja. :)

2020. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/158 anonim ***** válasza:
85%
Esetleg linkelnél olyan véleményt, írást, ami elítéli a tanaitokat és független, hiteles?
2020. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/158 anonim ***** válasza:
0%

Az a ti dolgotok lenne már megbocsáss, ti gyűlölködtök és hordtok el minket mindenfajta szemétládának. :)


Még azokkal a linkekkel is tartoztok ami az üldöztetéseiteket és evangélium hirdető munkátokat bizonyítja világszerte. Például a belga királyságterem rombolásra jöhetne egy mecset, zsinagóga, vagy katolikus templom rongálás itt európában stb. Esetleg kritizáló oldalak ami a ti egyházatok munkáját firtatja. Elég közismert és kiterjedt szóval csak van legalább annyi mint amennyi ellenünk készült.

2020. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/158 anonim ***** válasza:
0%
De akár jöhet a gy.k.-hoz hasonló kérdezős oldal ahol meg ti vagytok kisebbségben és ti vagytok a ,,szektás rohadékok akik megdögölhetnének már". :)
2020. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/158 anonim ***** válasza:
90%
Szóval vagy titeket támogat valami, vagy nem hiteles, nem független.
2020. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/158 anonim ***** válasza:
0%
#49 Ha magadban ezt így könyvelted el... Azt csinálsz amit akarsz. Gyűlölködni akartál hát most emgkaptad. Támogatóid is vannak hozzá bőven. Örülhetsz a zöld zónának, nálam meg a pirosnak. Az igazságon ez semmit sem fog változtatni. Ha ti attól lesztek jobbak, hogy a másikat ócsároljátok, hát nem, nem lesztek jobbak, és eléggé világias szokás. Munkahelyen tapasztalom eleget.
2020. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!