Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehova tanui szervezet hivei...

Jehova tanui szervezet hivei miért jellenek meg mindenhol ahol róluk van kiirva kérdés? Hiába nem nekik van szegezve egy adott kérdés mégis ott eröszakoskodnak téritenek,és privátokat irnak,hiába felszolitják őket hogy ne tegyék,miért?

Figyelt kérdés
2020. okt. 30. 21:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
0%
Sziasztok. Én csak annyit szeretnék kérdezni, hogy ismeritek e valóban Jehova Tanúit? Tudjátok, hogy miért prédikálnak? Azt gondolom, hogy elsőnek ismerjük meg a másikat, győződjünk meg róla, hogy valóban milyenek és utána mondjunk véleményt. Persze tiszteletben tartom mindenki véleményét. És szerintem a Tanúk álláspontját is tartsuk tiszteletben. A jw.org honlapon esetleg tudtok olvasni a Tanúkról és sok hasznos dologról pl. Miért van annyi szenvedés? Hogyan lehet boldog a családod? stb.
2020. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
86%
21 hagyjal a jehova-fele boldog csaladdal. Kivancsi lennek egy olyan osszehasonlitasra, hogy mely vallas hivei kozott mekkora a szetszakitott, tonkretett csaladok aranya. Biztos vagyok benne, hogy a jehovasok elokelo helyet tudnanak magukenak.
2020. nov. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
0%

Rendben. Én nem szeretnék senkivel sem leállni vitázni. Van is egy olyan cikk a jw.org honlapon,hogy "Hogyan lehet boldog a családod? "

Tudod mit? Olvasd el és alkalmazd amit benne olvasol és figyeld meg hogy egy idő után érezni fogod a változást. Nagyon hasznos dolgok vannak benne. Pl, hogy miért fontos az együttműködés vagy a megbocsátás. Ha szeretnéd elküldöm a linket.

2020. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:
itt sajnos mindenki a megélt rossz tapasztalat alapján mond véleményt,tehát nem kell itt a jw.org.púder.
2020. nov. 3. 20:51
 25/61 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy mit ir a jw.org. Az meg egy tok mas dolog, hogy ezt hogyan ultetik at a jehovasok a gyakorlatba.
2020. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 A kérdező kommentje:
org-on is eleve eretnek dolgok vannak.
2020. nov. 3. 21:40
 27/61 anonim ***** válasza:

26

Nem igaz. Attól, hogy nem fogadsz el valamit, meg nem lesz kevésbé rossz, mint a te nézeted

2020. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 A kérdező kommentje:
én nem fogadom el és sokan mások sem,akik a bibliát tarták alapnak,akik nem azok meg igy jártak,őrtornyozzanak.
2020. nov. 3. 21:46
 29/61 anonim ***** válasza:
A reformátusok sem fogadják el. A katolikusok sem fogadják el. A baptisták sem fogadják el. Akkor mind a 3 igaz vallás? Ja elfelehtettem, hogy egymást sem fogadják el ezek. Akkor hogy is van ez? Nagyobb ökörséget nem tudsz mondani?
2020. nov. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 A kérdező kommentje:
Felesleges ez a felsorolás ökörségem! Rajtatok kivül senki nem fogadja el a hamis tanaitokat,ezt te is jól tudod.
2020. nov. 3. 22:17
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!