Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehova tanui szervezet hivei...

Jehova tanui szervezet hivei miért jellenek meg mindenhol ahol róluk van kiirva kérdés? Hiába nem nekik van szegezve egy adott kérdés mégis ott eröszakoskodnak téritenek,és privátokat irnak,hiába felszolitják őket hogy ne tegyék,miért?

Figyelt kérdés
2020. okt. 30. 21:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:

"Ja elfelehtettem, hogy egymást sem fogadják el ezek"


Igen, tudom, hogy ezt hazudja neked az őrtorony. Kár, hogy elhiszed, mert hogy nem igaz.

2020. nov. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:

30

Ember, olyan fárasztó vagy... Ha egy kicsit félretennéd a nagy gyűlöletedet, rájönnél, hogy egyetlen vallás sem egyezik meg a másikkal. A reformáció azért következett be, mert nem értettek többé egyet a katolikus tanokkal. Akkor kinek van igaza? Válaszold meg, kérlek! Nagyon kíváncsi vagyok az eszmefuttatásodra

2020. nov. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:

31

Na most megleptél 😂

Egyrészt köze nincs az Őrtoronyhoz annak, amit írtam.

Ha szerinted elfogadják egymást, akkor mondd meg kérlek, röviden és tömören, hogy akkor miért van katolikus és református is? Nem vettem az összes felekezetet, csak 2-t. Miért lett a reformáció, ha szerinted a kettő ugyanaz?

2020. nov. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:

Minèl több a vallás,az emberek annál jobban utálják egymást ahelyett,hogy szeretnèk.

Közhely,de nagyon igaz.Vajon a vallások lèteleme az,hogy gyülölve legyenek?

Az isten vagy Sátán nyerèszkedik a valláso(so)kon?

2020. nov. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:

34

Na ebben nagyon igazat adok neked! Ami most is van a keresztények és a muzulmánok között, az valami borzalom. És normális, hogy ennek csak Sátán látja értelmét.


Viszont én arra fel írtam a több vallást, hogy mivel ennyi van, ki és hogy dönti el, melyik az egy igaz, vagy inkább amelyik közelebb áll az igazsághoz.

Szeritnem csakis Isten. Az ő tisztje ez. Ő határozza majd meg, mi az igaz és mi nem. Én azért nem merném mondani hogy objektív szemmel a katolikusok vagy a buddhisták vagy a hinduk vagy az ateisták tévednek: mert egyelőre csak hiszek valamiben.

2020. nov. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 A kérdező kommentje:

---Ha egy kicsit félretennéd a nagy gyűlöletedet,---


Kedves jehovista barátom! Értelmezési hibát közölt veletek a szervezet itt benneteket nem utál senki,hiába ezt verik az agyatokba az őrtoronyban,a tanaitokat viszont igen,mert eretnek.

2020. nov. 4. 10:55
 37/61 A kérdező kommentje:
ezt töröljétek a szervezet értelmetlenési szótáratokból kedves vakon hivő jehovista embertársaim,a gyülölet jelentése nem az ha valaki nem ért egyet a tanitásaitokkal.
2020. nov. 4. 10:58
 38/61 anonim ***** válasza:

36

Ugye tudod, hogy így kezdődött a sötét középkorban is? Eretnek, Sátántól való, mittudoménmi, stb...

Ne foglalkozz te ítélkezéssel. Majd Isten megítél mindenkit, nem a te feladatod ez.


De elárulod, mi az eretnek?

2020. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 A kérdező kommentje:
2020. nov. 4. 16:23
 40/61 anonim ***** válasza:

"Ne foglalkozz te ítélkezéssel. Majd Isten megítél mindenkit, nem a te feladatod ez."

Oke. De akkor ti se iteljetek el a mas vallasuakat, a vallastalanokat, meg azokat, akiket ti hitehagyottaknak neveztek. Elobb a sajat portatokon soprogessetek ossze, majd utana raertek foglalkozni mas portajaval is.

2020. nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!