Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mohamednek angyal jelent meg...

Célpont... kérdése:

Mohamednek angyal jelent meg vagy sátán?

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 11:34
 351/353 anonim ***** válasza:

"De azt mondtátok és általában ez egy gyakran elhangzó keresztény hazugság."


Most magyaráztem el, hogy nem azt mondtuk. Komolyan, a szöveg értelmezési szinted nem éri el egy érettségiző diákét sem.


"Tehát akkor elismered hogy az iszlám vallásra térnek át a legtöbben?"


Miért tenném? Mivel tudod ezt alá támasztani? Attól, hogy nem csak a magas születésszám miatt növekszik abból még nem következik, hogy az iszlámra térnének át a legtöbben.

2021. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 352/353 anonim ***** válasza:
56%

"Most magyaráztem el, hogy nem azt mondtuk. Komolyan, a szöveg értelmezési szinted nem éri el egy érettségiző diákét sem."


Csak magyarázkodtál mikor szembesítettelek azzal hogy megint hazudtatok.



"Miért tenném? Mivel tudod ezt alá támasztani? Attól, hogy nem csak a magas születésszám miatt növekszik abból még nem következik, hogy az iszlámra térnének át a legtöbben."


Nyugodtan nézz utána, gondolom van annyi eszed hogy rákeress és látni fogod.

2021. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 353/353 anonim ***** válasza:

"Csak magyarázkodtál mikor szembesítettelek azzal hogy megint hazudtatok."


Mert nem hazudtam, csak te vagy értetlen.


"Nyugodtan nézz utána..."


Ha én mondtam volna ez bármelyik állításomra, te azt mondtad volna, hogy csak azért mondom ezt, mert nem tudok mit felmutatni... Megint kettős mércét alkalmazol.

2021. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!