Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Amikor elkezdtem gondolkodni...

Amikor elkezdtem gondolkodni Istenről arra jutottam, hogy ő a legkegyetlenebb a világon. Felruházott minket vággyal, érzéssel, szerelemmel, aztán bedobott a farkasok közé és azt mondta uralkodj magadon ha nem tudsz akkor a pokolra jutsz. ?

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 21:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ne akartam ezzel senkit sem

támadni.

Én csak keresem az utamat.

Nagyon köszönöm az értékes válaszokat.

2021. júl. 27. 19:07
 12/17 A kérdező kommentje:

5/11

Próbálom megérteni amit mondasz.

De pl. a sex, a házasságon kívül is lehet felemelő.

Szerintem nem csak azért adta.

Persze nagyon jó és minden rendben van ha meg tudod adni a házastársadnak amire vágyik és ő is neked!


Szerintem az orgazmus a legnagyobb ajándék Istentől.

Mint egy bocsánatkérés.

2021. júl. 27. 19:37
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha van isten akkor miért egy kevesebb mint 2000-éves könyvre kéne alapozni a sztorit amit 70x módosítottak meg fordigattak?
2021. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
1/13 annyira igazad van
2021. júl. 30. 02:29
 15/17 A kérdező kommentje:
1per 14nek akartam írni csak még tanulom az angol billentyűzetet.
2021. júl. 30. 02:53
 16/17 Godaime ***** válasza:
0%
Na látod pontosan ezért nem kell hinni egy istenben, inkább el kell fogadni a valóságot és kevésbé fáj majd a fejet ilyen értelmetlen kérdések miatt.
2021. júl. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Te miről beszélsz?

Semmivel sem ruházott fel minket. Mi magunk fejlődtünk el idáig. Az is egy vágyunk, higy uralni tudjuk saját elménket, önző vágyainkat a másik jójával szemben. Ez mitől lenne kegyetlenség? Jót akar nekünk, hogy hozzá hasonlóan mi is istenek legyünk a fejlődés legvégén.


A pokol egy állapot amit életben érsz el. Ha önző vagy mint a fos, és mindent feláldozol a saját primitív vágyaidért, akkor kiüresedett ember leszel, akit senki sem szeret -> pokol.


Most már érted?

2021. aug. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!