Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha a sérültek ingyen üdvözülne...

Ha a sérültek ingyen üdvözülnek akkor minket miért fenyegetnek kárhozattal és pokollal?

Figyelt kérdés
2021. okt. 22. 06:33
 81/140 anonim ***** válasza:

"Elküldöm a bizonyitékot..."

Nem kaptam meg, de ez nem lepett meg


"Nekem tiszta a lelkiismeretem"

A hazug klubban ez van a klubszalvétára nyomtatva

2021. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/140 anonim ***** válasza:
Most el tudom képzelni, hogy a középkorban hasonló mentalitású emberek mint a kérdező, akik tele vannak haraggal, nagy befolyású egyházi személyek voltak és mindenkit megégettek a tűzben az eretnekség jegyében. Főleg azért, mert máshogy gondolkoztak...
2021. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/140 anonim ***** válasza:

"Most el tudom képzelni, hogy a középkorban hasonló mentalitású emberek mint a kérdező, akik tele vannak haraggal"

Hát igen, lehetséges. Pont olyan, mint a farizeusok. A törvényre mutogat, megszegi, de másokat megbüntetne, ha törvényt szegnek. És folyamatosan hazudik

2021. okt. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/140 A kérdező kommentje:

#83 Te beszélsz aki kárhozattal fenyeget? Nézz tükörbe ... Bizonyitékot meg elküldtem remélem elégedett vagy.


Te is büntetni akarsz engemet mert valamit nem úgy csinálok ahogy ó kegyelmed kivánja. l


lelkiismeretem még mindig tiszta

2021. okt. 25. 10:29
 85/140 A kérdező kommentje:
privátba elküldtem. csekkold
2021. okt. 25. 10:31
 86/140 A kérdező kommentje:
#82 én senkit nem égettem meg hanem rávilágitottam arra hogy a Biblia törvényeit sátánistának nevezni elég nagy eretnekség hisz akkor a Teremtőt átváltoztatják a sátánná mert nekik nem tetszik hogy vannak szellemi törvények is és nem lehet csak úgy szabadon élni. Most gondolj bele ha nem lenne törvény és a lelkiismereted sem jelezne semmire mivel nincs törvény milyen világ lenne? TOTÁL KÁOSZ és a Teremtő nem ilyen világot alkotott ahol a káosz és törvénytelenség uralkodik ahol mindenki azt csinálhat amitt akar ez a sátán világa és ezt kellene tudomásul venni és nem lesátánozni aki közli veletek az igazságot!
2021. okt. 25. 10:35
 87/140 anonim ***** válasza:
88%

"privátba elküldtem. csekkold"

Nem kaptam meg, valószínű, hogy már tiltottalak. Gondolom te vagy, aki minősíthetetlen módok káromkodott privátban, vagy más trollkodásod volt.

NEm lep meg, hisz hazug vagy


"Te beszélsz aki kárhozattal fenyeget? "

Nem fenyegetlek, egy tényt közöltem. Ha nappal azt mondom, hogy süt a Nap, az neked fenyegetés?


"én senkit nem égettem meg hanem rávilágitottam arra hogy a Biblia törvényeit sátánistának nevezni elég nagy eretnekség"

Ezzel egyetértünk. de senki nem nevezte a törvényt sátánnak, ha csak nem hazudsz megint valamit


"Most gondolj bele ha nem lenne törvény és a lelkiismereted sem jelezne semmire mivel nincs törvény milyen világ lenne?"

Még mindig csak a mózesi törvényről van szó. Amúgy most magad cáfoltad, mert írtad, hogy a lelkiismeret jelez. Akkor meg minek az írott, mózesi törvény? Látod, még saját magad is cáfolod magad.


"ez a sátán világa és ezt kellene tudomásul venni és nem lesátánozni aki közli veletek az igazságot!"

Egy hazugnak a hazugsága saját maga számára igaznak számít, ezt tudjuk

2021. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/140 A kérdező kommentje:

már elküldtem ember... de akkor itt van:


[link]


Remélem nem vagy vak

2021. okt. 25. 10:42
 89/140 A kérdező kommentje:

"Nem fenyegetlek, egy tényt közöltem. Ha nappal azt mondom, hogy süt a Nap, az neked fenyegetés?"


Ez nem tény hanem sátáni fenyegetés, démoni entitások vannak benned.


"Még mindig csak a mózesi törvényről van szó. Amúgy most magad cáfoltad, mert írtad, hogy a lelkiismeret jelez. Akkor meg minek az írott, mózesi törvény? Látod, még saját magad is cáfolod magad."


Mózesi és Jézusi törvény van és a Szombat sem szünt meg ahogy a világ terjeszti és a sátán hazudja hogy most má' mindent lehet mert Jézus mindent eltörölt ez HAZUGSÁG! Ahogy a tizparancsolat is Mózes könyveinek része és abba van a Ne ölj! is szóval akkor már azt is eltörölte ? ugye hogy nem

2021. okt. 25. 10:45
 90/140 A kérdező kommentje:

"Nem kaptam meg, valószínű, hogy már tiltottalak. Gondolom te vagy, aki minősíthetetlen módok káromkodott privátban, vagy más trollkodásod volt.


NEm lep meg, hisz hazug vagy"


Nem káromkodok senkivel, elküldött üzeneteimben sincs káromkodás. Összekeversz egy másik emberrel.

2021. okt. 25. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!