Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha a sérültek ingyen üdvözülne...

Ha a sérültek ingyen üdvözülnek akkor minket miért fenyegetnek kárhozattal és pokollal?

Figyelt kérdés
2021. okt. 22. 06:33
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/140 A kérdező kommentje:

#69 Nem állitottam ilyesmit, ezt te állitod hogy a sátán adta a törvényt hisz sátánistának nevezed akik gyakorolják tehát akkor nem származhat a Teremtőtől ha sátánista lesz tőle az ember!


"A te egód akarja, hogy foglalkozzunk veled, hazug. Azért írod ki minden nap ugyanazokat a hazug kérdéseket. Hazug"


Nem irtam ki kérdéseket már régóta de hát tudjuk hazug démon van benned sátán fia. :D


Nagyon cink vagy...

2021. okt. 25. 10:02
 72/140 A kérdező kommentje:

"Pont hogy a Sátán szereti ezeket a cselekedeteket. Jézus sem szerette. Teljesen össze van zavarodva, ahogy olvasom a válaszait, ennek pszichológus kell. De én furcsának tartom, hogy valakit ennyire elmeháborodottá tesz a Biblia olvasása."


Nem érted amit irtam? Aki bünnek tartja ezeket a dolgokat az egyből sátánista lesz? Nem vagy komplett ember.


Te benned az antikrisztus lelke van és nem krisztusi mert folyamatosan vádolsz és hazudozol. elmeroggyantak vagytok.

2021. okt. 25. 10:03
 73/140 anonim ***** válasza:
Mondom még egyszer kérdező, menj el pszichológushoz vagy ne foglalkozz a Bibliával. Nem neked való olvasmány, sajnos, ahogy látom. Valahogy nem a békességet hozza neked, hanem haragot.
2021. okt. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/140 A kérdező kommentje:

#73 "Mondom még egyszer kérdező, menj el pszichológushoz vagy ne foglalkozz a Bibliával. Nem neked való olvasmány, sajnos, ahogy látom. Valahogy nem a békességet hozza neked, hanem haragot."


Aki ezt teszi az Ateista lesz és a végén elkárhozik.


Amúgy téged nem dühitene hogy vadidegen rosszindulatú emberek azt mondják hogy elkárhozol miközben ez nem igaz? Ez démonok müve akik ingerelni akarják az embereket akiket nem is ismernek.

2021. okt. 25. 10:08
 75/140 A kérdező kommentje:
Sátán másik neve nem véletlenül az hogy vádló meg rágalmazó hogy én xy dolgot teszek és ezért kárhozatra kerülök... ez a dolga hogy vádoljon mindenkit és még embereket is felhasznál ahogy láthatjuk
2021. okt. 25. 10:09
 76/140 anonim ***** válasza:
88%

"Nem állitottam ilyesmit, ezt te állitod hogy a sátán adta a törvényt"

Nyilván, hisz hazug vagy


"Nem irtam ki kérdéseket már régóta de hát tudjuk hazug démon van benned sátán fia. :D"

Hát persze, hazug

2021. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/140 A kérdező kommentje:
#76 Mondtam hogy nem irtam ki kérdéseket és ezt be is tudom bizonyitani te sátánfajzadék.
2021. okt. 25. 10:16
 78/140 anonim ***** válasza:
88%

" Mondtam hogy nem irtam ki kérdéseket és ezt be is tudom bizonyitani te sátánfajzadék."

Minden hazug ezt írja :)

2021. okt. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/140 A kérdező kommentje:
#78 Elküldöm a bizonyitékot... Nekem tiszta a lelkiismeretem szóval ezt most benézted... :)
2021. okt. 25. 10:22
 80/140 A kérdező kommentje:
#78 Nem is csoda hisz a Sátánt szolgálod sátán embere vagy aki jött vádolni engemet.
2021. okt. 25. 10:23
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!