Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha a sérültek ingyen üdvözülne...

Ha a sérültek ingyen üdvözülnek akkor minket miért fenyegetnek kárhozattal és pokollal?

Figyelt kérdés
2021. okt. 22. 06:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/140 A kérdező kommentje:

#40 nem is veled foglalkoztam csak aki elbizakodja magât hogy a mennybe lesz az nem lesz ott.

Ez hogy én biztosan üdvözlök es verem a mellem az alázat hiánya

2021. okt. 24. 18:12
 42/140 anonim ***** válasza:
De mit tegyek, ha Jézus mellettem van és biztosra tudom. Ilyen esetben mi van?
2021. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/140 A kérdező kommentje:
#42 De mi alapján mondta ezt neked hogy udvozulsz?? Mikor a legszentebb embereknek sem volt biztos hogy örökké élni fognak mert Elohim bennük is talált hibát
2021. okt. 24. 18:49
 44/140 anonim ***** válasza:

Voltam az ortodox templomban ott a pópa elmesélt egy történetet. Az egyik SzentbEgyházatyankkal történt meg régen a kereszténység elején az egyház szakadás előtt.

Ez a Szent barlangban lakott és nőtlen volt és volt egy bátyja meg annak egy fia. A bátyja meghalt és a 8 éves fiát magához vette a Szent mert nem volt más rokon. A fiú megtanult szépen imádkozni, hinni, keresztet vetni,ikonokat tisztelni, szóval mint egy rendes ortodox vagyis a skizma előtt ...hm.....egybekeresztény. A fiú 18 évesen meghalt. A Szent kérge istent hogy mutassa meg hova jutott be a fiú.

Évekig keze míg egy angyal megmutatta neki. Mit gondoltok? A pokolba került és a démonok kínozták. Atyám, kérdi a Szent, miért jutott ide az unokaöccsém amikor hitt Benned, szépen imádkozott és tisztelte a Szenteket meg a Szentháromságot, meg a Szentek ikonjait mindig rendben tartotta.

Azért került a pokolba, felelte neki az angyal mert azt gondolta hogy ő a legszentebb az egész világon amiért veled élt és megtanítottad kereszténynek lenni. Elbitakodott lett és az bűn.

2021. okt. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/140 anonim ***** válasza:
Tényleg megtörtént az eset. Az ortodox pópa tudja mert lehet hallotta valakitől. Valamelyik egyhazatyavak.volt ez,talán Remete Szent Pallal.vagy mit tudom en
2021. okt. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/140 A kérdező kommentje:

"pokolba került és a démonok kínozták. "


1. Pokol létezik de ott nincsenek sem démonok sem ordogok és tűz sem maximum Korah teteme van ott.


2. Amit te pokolnak gondolsz az a tűznek tava lesz ami a jelenések könyvében van . Nem kerulhetett még sehova hisz Yahusha(Jézus) a halál állapotát alvásnak írta le, es mindenki alszik amig meg nem történik a feltamadas valaki örök eletre valaki örök karhozatra

2021. okt. 25. 06:31
 47/140 A kérdező kommentje:

"Évekig keze míg egy angyal megmutatta neki"


Demonok is kiadják magukat angyalnak szoval ne felejtsd el hogy sok a hazugság

2021. okt. 25. 06:35
 48/140 anonim ***** válasza:
100%

"De mi alapján mondta ezt neked hogy udvozulsz??"

Próbáld elolvasni a Bibliát. Nekem is üdvösségem van

2021. okt. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/140 A kérdező kommentje:
#48 ? Két szép szemedért?
2021. okt. 25. 06:51
 50/140 anonim ***** válasza:
100%

"Két szép szemedért?"

Nem, hanem, hogy ne legyél ennyire hülye

2021. okt. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!